Z nowym rokiem rozpoczynamy akcję „Zapytaj Burmistrza”. Zapraszamy do przesyłania do naszej redakcji pytań skierowanych do Burmistrza Miasta i Gminy Skawina. Zebrane pytania będziemy cyklicznie przekazywać Burmistrzowi w celu ustosunkowania się przez Urząd do nich a następnie na naszej stronie będziemy publikować zarówno pytania mieszkańców, jak i odpowiedzi ze strony Urzędu.

Możecie Państwo zadawać pytania dotyczące pracy i organizacji urzędu, planów, problemów, a także strategii rozwoju gminy, sołectw, kwestii dotyczących oświaty, stanu infrastruktury, wydatków gminy, itp. czyli dotyczących dowolnej sfery działalności Burmistrza Miasta i Gminy Skawina, Urzędu oraz Gminy.

Może być to dobry sposób na komunikację między mieszkańcami a władzą, jednocześnie pozwoli on włodarzom na poznanie największych bolączek mieszkańców gminy Skawina.

Zapraszamy i zachęcamy do przesyłania pytań:  redakcja@infoskawina.pl

Nie wymagamy podawania pełnych danych osobowych i takich też nie będziemy nikomu przekazywać, ani publikować na stronie. Wystarczy samo imię czy nick/pseudonim.

Można też zadawać pytania w komentarzach poniżej.

Zapraszamy!

Zobacz także:

Ruszyliśmy z nową inicjatywą „Zapytaj Burmistrza”. Zapraszamy do zadawania pytań Burmistrzowi