Składy Obwodowych Komisji Obwodowych w wyborach do Parlamentu RP 2015
Zapraszamy do zapoznania się z listami osób, które zasiadają w Obwodowych Komisjach Wyborczych w Gminie Skawina. Składy 25 OKW zostały powołanie zarządzeniem Burmistrza z dnia 5 października 2015 r.
Jeśli zainteresowani są Państwo z których konkretnie komitetów są członkowie komisji, trzeba spojrzeć do zarządzenia: Pobierz.
Wszystkie informacje na temat najbliższych wyborów publikowane są w BIP na stronie: TUTAJ.
SKŁAD
OBWODOWEJ KOMISJI WYBORCZEJ NR 1 W SKAWINIE
z siedzibą
w Gimnazjum nr 2 w Skawinie, ul. Mickiewicza 11a
Imię | Nazwisko | Miejsce zamieszkania | Funkcja | |
1 | Michał Przemysław | Sumera | Skawina | Przewodniczący |
2 | Mariusz Piotr | Kucharczyk | Skawina | Zastępca Przewodniczącego |
3 | Joanna Katarzyna | Rybarczyk | Krzęcin | Członek |
4 | Adrian Stanisław | Smęder | Skawina | Członek |
5 | Klaudyna | Smęder | Skawina | Członek |
6 | Jerzy Lech | Kulewski | Skawina | Członek |
7 | Ewa | Styrkosz | Skawina | Członek |
8 | Karolina | Urbańska | Skawina | Członek |
9 | Beata | Pękala | Skawina | Operator |
SKŁAD
OBWODOWEJ KOMISJI WYBORCZEJ NR 2 W SKAWINIE
z siedzibą
w Gimnazjum nr 2 w Skawinie, ul. Mickiewicza 11a
Imię | Nazwisko | Miejsce zamieszkania | Funkcja | |
1 | Tomasz Sebastian | Majcherek | Skawina | Przewodniczący |
2 | Agata | Marczyk | Skawina | Zastępca Przewodniczącego |
3 | Mateusz Mirosław | Józefczyk | Skawina | Członek |
4 | Marzena Anna | Antosiewicz | Skawina | Członek |
5 | Tadeusz | Kwarciak | Skawina | Członek |
6 | Renata Katarzyna | Zając | Pozowice | Członek |
7 | Angelika | Filipczyk | Radziszów | Członek |
8 | Kinga | Styczeń | Rzozów | Operator |
SKŁAD
OBWODOWEJ KOMISJI WYBORCZEJ NR 3 W SKAWINIE
z siedzibą
w Szkole Podstawowej nr 1 w Skawinie, ul. Korabnicka 19
Imię | Nazwisko | Miejsce zamieszkania | Funkcja | |
1 | Ewa | Gołąb | Skawina | Przewodniczący |
2 | Wojciech Paweł | Opyrchał | Ochodza | Zastępca Przewodniczącego |
3 | Monika | Kubisiak | Skawina | Członek |
4 | Marcin Maciej | Michniak | Skawina | Członek |
5 | Katarzyna Magdalena | Badura | Pozowice | Członek |
6 | Michał Arkadiusz | Kędzierski | Skawina | Członek |
7 | Karolina | Czopek | Skawina | Członek |
8 | Monika | Fiołka | Skawina | Operator |
SKŁAD
OBWODOWEJ KOMISJI WYBORCZEJ NR 4 W SKAWINIE
z siedzibą
w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Skawinie, ul. Żwirki i Wigury 17
Imię | Nazwisko | Miejsce zamieszkania | Funkcja | |
1 | Krystyna | Kulewska | Skawina | Przewodniczący |
2 | Emilia | Kowalik | Krzęcin | Zastępca Przewodniczącego |
3 | Sebastian Antoni | Kotula | Wola Radziszowska | Członek |
4 | Elżbieta | Porębska | Skawina | Członek |
5 | Mateusz Łukasz | Zając | Skawina | Członek |
6 | Maria Helena | Madej | Skawina | Członek |
7 | Magdalena Laura | Chorąży | Wola Radziszowska | Członek |
8 | Urszula | Styrylska | Skawina | Członek |
9 | Teresa | Leśniak | Skawina | Operator |
SKŁAD
OBWODOWEJ KOMISJI WYBORCZEJ NR 5 W SKAWINIE
z siedzibą
w Szkole Podstawowej nr 2 w Skawinie, ul. Żwirki i Wigury 17
Imię | Nazwisko | Miejsce zamieszkania | Funkcja | |
1 | Jacek Michał | Marczyk | Skawina | Przewodniczący |
2 | Maria | Zasada | Skawina | Zastępca Przewodniczącego |
3 | Ewa | Józefczyk | Skawina | Członek |
4 | Irena | Samborska | Skawina | Członek |
5 | Agnieszka | Massalska | Skawina | Członek |
6 | Irena Józefa | Chorąży | Wola Radziszowska | Członek |
7 | Małgorzata | Styrylska | Skawina | Członek |
8 | Tomasz Jakub | Pierzchała | Skawina | Członek |
9 | Małgorzata | Baczyńska | Zelczyna | Operator |
SKŁAD
OBWODOWEJ KOMISJI WYBORCZEJ NR 6 W SKAWINIE
z siedzibą
w Zespole Szkół Techniczno – Ekonomicznych w Skawinie, ul. Kopernika 13
Imię | Nazwisko | Miejsce zamieszkania | Funkcja | |
1 | Katarzyna | Werewka | Skawina | Przewodniczący |
2 | Anna | Trojan | Kopanka | Zastępca Przewodniczącego |
3 | Agnieszka | Adamczyk | Skawina | Członek |
4 | Sabina Anna | Bętkowska | Skawina | Członek |
5 | Rafał Kazimierz | Werewka | Skawina | Członek |
6 | Ewelina Dominika | Racułt | Wola Radziszowska | Członek |
7 | Dorota Janina | Żarnowska | Skawina | Członek |
8 | Krzysztof | Papla | Skawina | Operator |
SKŁAD
OBWODOWEJ KOMISJI WYBORCZEJ NR 7 W SKAWINIE
z siedzibą
w Zespole Szkół Techniczno – Ekonomicznych w Skawinie, ul. Kopernika 13
Imię | Nazwisko | Miejsce zamieszkania | Funkcja | |
1 | Piotr | Dąbrowa | Skawina | Przewodniczący |
2 | Barbara | Piwowarczyk | Skawina | Zastępca Przewodniczącego |
3 | Emilia Agnieszka | Bednarczyk | Skawina | Członek |
4 | Mirosława | Ściubak | Skawina | Członek |
5 | Weronika Renata | Tabor | Skawina | Członek |
6 | Sabina Urszula | Paciorek | Skawina | Członek |
7 | Dorota | Bodzioch | Skawina | Członek |
8 | Małgorzata | Krasowska | Skawina | Członek |
9 | Dawid | Kapusta | Skawina | Operator |
SKŁAD
OBWODOWEJ KOMISJI WYBORCZEJ NR 8 W SKAWINIE
z siedzibą
w Spółdzielni Mieszkaniowej Lokatorsko – Własnościowej w Skawinie, ul. Ogrody 31
Imię | Nazwisko | Miejsce zamieszkania | Funkcja | |
1 | Danuta | Ferrer Lopez | Skawina | Przewodniczący |
2 | Henryk | Mamoń | Skawina | Zastępca Przewodniczącego |
3 | Natalia Anna | Jackowska | Skawina | Członek |
4 | Joanna Dorota | Smęder | Skawina | Członek |
5 | Jolanta | Kałwa | Borek Szlachecki | Członek |
6 | Ilona | Zając | Rzozów | Członek |
7 | Barbara | Masłowska | Jaśkowice | Członek |
8 | Justyna Katarzyna | Barcik | Skawina | Członek |
9 | Anna | Droździewicz – Pala | Skawina | Operator |
SKŁAD
OBWODOWEJ KOMISJI WYBORCZEJ NR 9 W SKAWINIE
z siedzibą
w Centrum Wspierania Rodziny, UMiG w Skawinie, ul. Ks. J. Popiełuszki 17
Imię | Nazwisko | Miejsce zamieszkania | Funkcja | |
1 | Jacek Michał | Baran | Skawina | Przewodniczący |
2 | Natalia | Samborska | Skawina | Zastępca Przewodniczącego |
3 | Gabriela Marcelina | Mróz | Skawina | Członek |
4 | Leokadia | Piwowarczyk | Skawina | Członek |
5 | Tomasz Jan | Zajda | Skawina | Członek |
6 | Maksymilian Roger | Kałwa | Borek Szlachecki | Członek |
7 | Czesława | Kopeć | Skawina | Członek |
8 | Łukasz Zygmunt | Pierożek | Skawina | Członek |
9 | Aleksandra Barbara | Brania | Skawina | Członek |
10 | Sylwia | Strzałka | Skawina | Operator |
SKŁAD
OBWODOWEJ KOMISJI WYBORCZEJ NR 10 W SKAWINIE
z siedzibą
w Gimnazjum Nr 1 w Skawinie, ul. W. Witosa 4
Imię | Nazwisko | Miejsce zamieszkania | Funkcja | |
1 | Sebastian Wacław | Skrocki | Skawina | Przewodniczący |
2 | Paweł | Piotrowski | Skawina | Zastępca Przewodniczącego |
3 | Małgorzata Anna | Gruca | Skawina | Członek |
4 | Dariusz | Krużel | Skawina | Członek |
5 | Filiz Maria | Sulejman – Srokosz | Skawina | Członek |
6 | Danuta Maria | Biernat | Skawina | Członek |
7 | Kamil | Ożóg | Skawina | Członek |
8 | Mateusz | Jaskierny | Skawina | Operator |
SKŁAD
OBWODOWEJ KOMISJI WYBORCZEJ NR 11 W SKAWINIE
z siedzibą
w Gimnazjum Nr 1 w Skawinie, ul. W. Witosa 4
Imię | Nazwisko | Miejsce zamieszkania | Funkcja | |
1 | Maria | Blus | Skawina | Przewodniczący |
2 | Kamil Robert | Słowiak | Skawina | Zastępca Przewodniczącego |
3 | Jerzy | Misterek | Skawina | Członek |
4 | Anna | Pękala | Skawina | Członek |
5 | Andrzej | Sędzik | Skawina | Członek |
6 | Ewa | Dziobek – Kałwa | Borek Szlachecki | Członek |
7 | Janina | Kawa | Skawina | Członek |
8 | Justyna | Faber | Skawina | Operator |
SKŁAD
OBWODOWEJ KOMISJI WYBORCZEJ NR 12 W SKAWINIE
z siedzibą
w Szkole Podstawowej Nr 4 w Skawinie, ul. Wyspiańskiego 5
Imię | Nazwisko | Miejsce zamieszkania | Funkcja | |
1 | Paweł Mirosław | Baran | Skawina | Przewodniczący |
2 | Paulina | Wrzoszczyk | Gołuchowice | Zastępca Przewodniczącego |
3 | Joanna Maria | Pospuła | Skawina | Członek |
4 | Urszula Teresa | Pająk | Radziszów | Członek |
5 | Agata | Luzar | Skawina | Członek |
6 | Anna | Stekla | Skawina | Członek |
7 | Marek Krzysztof | Wojtyłko | Skawina | Członek |
8 | Ewelina | Paluchowska | Jaroszowice | Operator |
SKŁAD
OBWODOWEJ KOMISJI WYBORCZEJ NR 13 W RADZISZOWIE
z siedzibą
w Zespole Szkół Publicznych w Radziszowie, ul. Szkolna 7
Imię | Nazwisko | Miejsce zamieszkania | Funkcja | |
1 | Magdalena Anna | Pobożniak | Skawina | Przewodniczący |
2 | Katarzyna Franciszka | Szlachta | Wola Radziszowska | Zastępca Przewodniczącego |
3 | Monika | Kowalczyk | Radziszów | Członek |
4 | Stefan | Jakubiec | Radziszów | Członek |
5 | Renata Anna | Paciorek | Jurczyce | Członek |
6 | Magdalena Zofia | Blak | Wola Radziszowska | Członek |
7 | Łukasz Jerzy | Bobula | Skawina | Członek |
8 | Maria | Kotula | Radziszów | Członek |
9 | Tomisław | Szymkowiak | Borek Szlachecki | Operator |
SKŁAD
OBWODOWEJ KOMISJI WYBORCZEJ NR 14 W WOLI RADZISZOWSKIEJ
z siedzibą
w Domu Ludowym w Woli Radziszowskiej, Wola Radziszowska 590
Imię | Nazwisko | Miejsce zamieszkania | Funkcja | |
1 | Maciej Antoni | Blak | Wola Radziszowska | Przewodniczący |
2 | Iga | Grabiec | Wola Radziszowska | Zastępca Przewodniczącego |
3 | Grażyna Maria | Żmudka | Wola Radziszowska | Członek |
4 | Monika Agnieszka | Kotula | Wola Radziszowska | Członek |
5 | Ewa Iwona | Kowalczyk | Gołuchowice | Członek |
6 | Magdalena | Sroka | Wola Radziszowska | Członek |
7 | Urszula Teresa | Woźniak | Wola Radziszowska | Członek |
8 | Mieczysław | Kutek | Radziszów | Członek |
9 | Małgorzata | Paciorek | Radziszów | Operator |
SKŁAD
OBWODOWEJ KOMISJI WYBORCZEJ NR 15 W KRZĘCINIE
z siedzibą
w Szkole Podstawowej w Krzęcinie, Krzęcin 301
Imię | Nazwisko | Miejsce zamieszkania | Funkcja | |
1 | Aneta | Wróblewska – Karwacik | Krzęcin | Przewodniczący |
2 | Paulina Małgorzata | Raczkowska – Papież | Skawina | Zastępca Przewodniczącego |
3 | Maria Krystyna | Turaj | Krzęcin | Członek |
4 | Marcin Mateusz | Fryc | Facimiech | Członek |
5 | Anna | Wróblewska | Krzęcin | Członek |
6 | Agnieszka | Majcherczyk | Krzęcin | Członek |
7 | Martyna | Białoch | Krzęcin | Członek |
8 | Teresa | Warchał | Skawina | Operator |
SKŁAD
OBWODOWEJ KOMISJI WYBORCZEJ NR 16 W JAŚKOWICACH
z siedzibą
w Domu Ludowym w Jaśkowicach, Jaśkowice 13
Imię | Nazwisko | Miejsce zamieszkania | Funkcja | |
1 | Dawid Łukasz | Nowak | Jaśkowice | Przewodniczący |
2 | Grażyna | Rzeszótko | Jaśkowice | Zastępca Przewodniczącego |
3 | Wanda Ewa | Pabian | Skawina | Członek |
4 | Agata Katarzyna | Gaczorek | Pozowice | Członek |
5 | Anna Magdalena | Wyka | Wielkie Drogi | Członek |
6 | Kamil | Kurek | Jaśkowice | Członek |
7 | Anna | Lelek | Krzęcin | Członek |
8 | Iwona | Kościelna | Jurczyce | Operator |
SKŁAD
OBWODOWEJ KOMISJI WYBORCZEJ NR 17 W WIELKICH DROGACH
z siedzibą
w Zespole Placówek Edukacyjno – Opiekuńczo – Wychowawczych w Wielkich Drogach, Wielkie Drogi 192
Imię | Nazwisko | Miejsce zamieszkania | Funkcja | |
1 | Grażyna Wiesława | Nawrocka | Wielkie Drogi | Przewodniczący |
2 | Marcin Mateusz | Pacułt | Facimiech | Zastępca Przewodniczącego |
3 | Małgorzata Maria | Piwowarczyk | Wielkie Drogi | Członek |
4 | Dorota | Nastali | Facimiech | Członek |
5 | Łukasz | Ciepły | Pozowice | Członek |
6 | Marcelina Karolina | Zawada | Wielkie Drogi | Członek |
7 | Małgorzata | Śliwa | Wielkie Drogi | Członek |
8 | Agata | Biela | Sułkowice | Operator |
SKŁAD
OBWODOWEJ KOMISJI WYBORCZEJ NR 18 W ZELCZYNIE
z siedzibą
w Szkole Podstawowej w Zelczynie, Zelczyna 120
Imię | Nazwisko | Miejsce zamieszkania | Funkcja | |
1 | Maria | Windak | Wielkie Drogi | Przewodniczący |
2 | Alicja | Hyla – Lelek | Krzęcin | Zastępca Przewodniczącego |
3 | Józefa | Grzesiek | Wielkie Drogi | Członek |
4 | Maria Józefa | Sekuła | Zelczyna | Członek |
5 | Agnieszka Maria | Pazdan | Zelczyna | Członek |
6 | Agata | Ciepły | Pozowice | Członek |
7 | Agata | Badura | Zelczyna | Członek |
8 | Monika Wioletta | Boroń | Zelczyna | Członek |
9 | Maria | Przebinda | Skawina | Operator |
SKŁAD
OBWODOWEJ KOMISJI WYBORCZEJ NR 19 W POZOWICACH
z siedzibą
w Domu Ludowym w Pozowicach, Pozowice 170
Imię | Nazwisko | Miejsce zamieszkania | Funkcja | |
1 | Piotr Sebastian | Barcik | Pozowice | Przewodniczący |
2 | Elżbieta | Ciepły | Pozowice | Zastępca Przewodniczącego |
3 | Józefa Irena | Ciepła | Pozowice | Członek |
4 | Krystian Stanisław | Rutkowski | Skawina | Członek |
5 | Magdalena Stanisława | Madej | Skawina | Członek |
6 | Katarzyna | Badura | Pozowice | Członek |
7 | Edyta | Zaremba | Skawina | Członek |
8 | Anna | Wawro | Pozowice | Operator |
SKŁAD
OBWODOWEJ KOMISJI WYBORCZEJ NR 20 W RZOZOWIE
z siedzibą
w Szkole Podstawowej w Rzozowie, Rzozów 90
Imię | Nazwisko | Miejsce zamieszkania | Funkcja | |
1 | Agata | Płazieńska | Rzozów | Przewodniczący |
2 | Zofia | Jakubowska | Skawina | Zastępca Przewodniczącego |
3 | Małgorzata Jadwiga | Przebinda | Skawina | Członek |
4 | Grażyna Małgorzata | Wilk | Rzozów | Członek |
5 | Agnieszka Marzena | Kierzkowska | Skawina | Członek |
6 | Violetta Danuta | Sroka | Wola Radziszowska | Członek |
7 | Katarzyna | Lupa | Rzozów | Członek |
8 | Małgorzata | Bębenek | Krzęcin | Członek |
9 | Anastazja | Koczur | Bęczyn | Operator |
SKŁAD
OBWODOWEJ KOMISJI WYBORCZEJ NR 21 W BORKU SZLACHECKIM
z siedzibą
w Zespole Placówek Oświatowych w Borku Szlacheckim, Borek Szlachecki 106
Imię | Nazwisko | Miejsce zamieszkania | Funkcja | |
1 | Katarzyna | Kościelny | Rzozów | Przewodniczący |
2 | Barbara | Lackowska | Borek Szlachecki | Zastępca Przewodniczącego |
3 | Magdalena Dorota | Machno | Skawina | Członek |
4 | Anna Jadwiga | Dziuba | Skawina | Członek |
5 | Agata | Pachel | Skawina | Członek |
6 | Danuta Teresa | Kudela | Borek Szlachecki | Członek |
7 | Elżbieta | Żmuda | Krzęcin | Członek |
8 | Magdalena | Jaśtal – Balcewicz | Kraków | Operator |
SKŁAD
OBWODOWEJ KOMISJI WYBORCZEJ NR 22 W KOPANCE
z siedzibą
w Zespole Placówek Oświatowych w Kopance, Kopanka 62
Imię | Nazwisko | Miejsce zamieszkania | Funkcja | |
1 | Małgorzata Anna | Leśniak | Skawina | Przewodniczący |
2 | Stanisława | Cekiera | Kopanka | Zastępca Przewodniczącego |
3 | Zbigniew Adam | Józefczyk | Skawina | Członek |
4 | Monika Danuta | Piątek | Skawina | Członek |
5 | Klaudia | Luzar | Skawina | Członek |
6 | Krystyna Maria | Stoczek | Kopanka | Członek |
7 | Marta | Zwijacz | Skawina | Członek |
8 | Anna | Kapusta | Kopanka | Operator |
SKŁAD
OBWODOWEJ KOMISJI WYBORCZEJ NR 23 W RADZISZOWIE
z siedzibą
w Zespole Szkół Publicznych w Radziszowie, ul. Szkolna 7
Imię | Nazwisko | Miejsce zamieszkania | Funkcja | |
1 | Krystyna | Jakubiec | Radziszów | Przewodniczący |
2 | Mariola | Marjon | Radziszów | Zastępca Przewodniczącego |
3 | Arkadiusz Piotr | Machnik | Wola Radziszowska | Członek |
4 | Marta | Tyrpa | Skawina | Członek |
5 | Paweł | Kotula | Radziszów | Członek |
6 | Agnieszka Anna | Leśniak | Skawina | Członek |
7 | Karol Piotr | Pająk | Radziszów | Członek |
8 | Ireneusz | Milc | Radziszów | Operator |
SKŁAD
OBWODOWEJ KOMISJI WYBORCZEJ NR 24 W OCHODZY
z siedzibą
w Domu Ludowym w Ochodzy, Ochodza 96
Imię | Nazwisko | Miejsce zamieszkania | Funkcja | |
1 | Urszula | Piszczek | Ochodza | Przewodniczący |
2 | Grzegorz | Tłok | Skawina | Zastępca Przewodniczącego |
3 | Anna Izabela | Wąs | Ochodza | Członek |
4 | Magdalena | Kotulecka | Skawina | Członek |
5 | Marzena | Knapik | Kopanka | Członek |
6 | Maciej Leszek | Czubaj | Jaśkowice | Członek |
7 | Małgorzata | Zawada | Pozowice | Członek |
8 | Patrycja | Nędza | Kopanka | Operator |
SKŁAD
OBWODOWEJ KOMISJI WYBORCZEJ NR 25 W POLANCE HALLERA
z siedzibą
w Przedszkolu Samorządowym w Polance Hallera, Polanka Hallera 37
Imię | Nazwisko | Miejsce zamieszkania | Funkcja | |
1 | Ewelina Magdalena | Gładyś | Skawina | Przewodniczący |
2 | Alicja Katarzyna | Klęk – Malik | Skawina | Zastępca Przewodniczącego |
3 | Małgorzata Irena | Bazan | Skawina | Członek |
4 | Piotr Dariusz | Wróblewski | Krzęcin | Członek |
5 | Katarzyna | Mucha | Skawina | Członek |
6 | Ewa | Śnieżek | Polanka Hallera | Członek |
7 | Natalia | Opyrchał | Grabie | Członek |
8 | Teresa | Gładyś | Skawina | Operator |