Składy Obwodowych Komisji Wyborczych w gminie Skawina (25 obwodów)
Przedstawiamy opublikowaną na stronie BIP Urzędu Miasta i Gminy Skawina listę wszystkich osób pełniących w wyborach samorządowych 2014 funkcję w obwodowych komisjach wyborczych gminy Skawina z podziałem na 25 obwodów.
OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 1 z siedzibą w Gimnazjum Nr 2 w Skawinie, ul. Mickiewicza 11a
l.p. | Nazwisko i imiona | Miejsce zamieszkania | Podmiot wskazujący |
1. | Bronis Magdalena Jadwiga | Skawina | KW Porozumienie Podkrakowskie |
2. | Żmudka Grażyna | Wola Radziszowska | KW Polskie Stronnictwo Ludowe |
3. | Płonka Anna Katarzyna | Skawina | KW Nasze Miasto Nasza Gmina |
4. | Trzcionkowska Katarzyna Anna | Skawina | KW Nowa Prawica – Janusza Korwin Mikke |
5. | Lelek Jan | Skawina | KW Prawo i Sprawiedliwość |
6. | Marczyk Jacek | Skawina | KKW SLD Lewica Razem |
7. | Szymula Anna Maria | Skawina | KW Wyborców Ryszarda Majdzika |
8. | Walusiak Barbara Anna | Skawina | KW Wyborców Anny Wąsowicz – Kontrast |
9. | Stekla Anna | Skawina | Pracownik samorządowy |
OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 2 z siedzibą w Gimnazjum Nr 2 w Skawinie, ul. Mickiewicza 11a
l.p. | Nazwisko i imiona | Miejsce zamieszkania | Podmiot wskazujący |
1. | Pirkel Antonina | Skawina | KW Porozumienie Podkrakowskie |
2. | Smęder Adrian Stanisław | Skawina | KW Polskie Stronnictwo Ludowe |
3. | Ocetkiewicz Maria | Skawina | KW Nasze Miasto Nasza Gmina |
4. | Majcherek Tomasz Sebastian | Skawina | KW Nowa Prawica – Janusza Korwin Mikke |
5. | Sikorska Konstancja | Skawina | KW Prawo i Sprawiedliwość |
6. | Kwarciak Tadeusz | Skawina | KKW SLD Lewica Razem |
7. | Pacułt Edith | Skawina | KW Platforma Obywatelska RP |
8. | Kollar Anna Julia | Skawina | KW Wyborców Ryszarda Majdzika |
9. | Pękala Beata | Skawina | Pracownik samorządowy |
OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 3 z siedzibą w Szkole Podstawowej Nr 1 w Skawinie
l.p. | Nazwisko i imiona | Miejsce zamieszkania | Podmiot wskazujący |
1. | Jelonek Krystyna Wanda | Skawina | KW Porozumienie Podkrakowskie |
2. | Janas Jakub Marek | Skawina | KW Polskie Stronnictwo Ludowe |
3. | Zdeb Agnieszka | Skawina | KW Nasze Miasto Nasza Gmina |
4. | Wiącek Urszula Stefania | Skawina | KW Prawo i Sprawiedliwość |
5. | Trzyszczyk Anna | Skawina | KKW SLD Lewica Razem |
6. | Jackowska Laura Dorota | Skawina | KW Platforma Obywatelska RP |
7. | Ostrogórska Anna Teresa | Skawina | KW Wyborców Ryszarda Majdzika |
8. | Frankowska Anna Maria | Skawina | KW Wyborców Anny Wąsowicz – Kontrast |
9. | Pietraszek Piotr | Skawina | Pracownik samorządowy |
OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 4 z siedzibą w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Skawinie
l.p. | Nazwisko i imiona | Miejsce zamieszkania | Podmiot wskazujący |
1. | Ferrer-Lopez Danuta Władysława | Skawina | KW Polskie Stronnictwo Ludowe |
2. | Giermek Agnieszka | Skawina | KW Nasze Miasto Nasza Gmina |
3. | Łabuzek Dawid Michał | Skawina | KW Nowa Prawica – Janusza Korwin Mikke |
4. | Styrylska Urszula | Skawina | KW Prawo i Sprawiedliwość |
5. | Luzar Agata | Skawina | KKW SLD Lewica Razem |
6. | Prokocka Joanna Faustyna | Wola Radziszowska | KW Platforma Obywatelska RP |
7. | Pabian Wanda Ewa | Skawina | KW Wyborców Anny Wąsowicz – Kontrast |
8. | Panek Bartosz | Skawina | KW Wyborców Ruch Narodowy |
9. | Papla Krzysztof | Skawina | Pracownik samorządowy |
OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 5 z siedzibą w Szkole Podstawowej Nr 2 w Skawinie
l.p. | Nazwisko i imiona | Miejsce zamieszkania | Podmiot wskazujący |
1. | Jackowska Natalia | Skawina | KW Nasze Miasto Nasza Gmina |
2. | Kuflowska Jolanta Dorota | Skawina | KW Wyborców Skawina Jutra |
3. | Biernat Danuta Maria | Skawina | KW Nowa Prawica – Janusza Korwin Mikke |
4. | Styrylska Małgorzata | Skawina | KW Prawo i Sprawiedliwość |
5. | Oprychał Ewelina Maria | Skawina | KW Forum Mieszkańców Miasta i Gminy Skawina |
6. | Zasada Maria | Skawina | KKW SLD Lewica Razem |
7. | Samborski Marcin Mateusz | Skawina | KW Wyborców Ryszarda Majdzika |
8. | Pierzchała Tomasz Jakub | Skawina | KW Wyborców Anny Wąsowicz – Kontrast |
9. | Baczyńska Małgorzata | Zelczyna | Pracownik samorządowy |
OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 6 z siedzibą w Zespole Szkół Techniczno-Ekonomicznych w Skawinie
l.p. | Nazwisko i imiona | Miejsce zamieszkania | Podmiot wskazujący |
1. | Ścisłowicz Karolina Aleksandra | Skawina | KW Porozumienie Podkrakowskie |
2. | Werewka Rafał Kazimierz | Skawina | KW Nasze Miasto Nasza Gmina |
3. | Werewka Katarzyna | Skawina | KW Nowa Prawica – Janusza Korwin Mikke |
4. | Dąbrowa Piotr Damian | Skawina | KW Prawo i Sprawiedliwość |
5. | Tabor Weronika Renata | Skawina | KW Forum Mieszkańców Miasta i Gminy Skawina |
6. | Sitek Marek Edmund | Skawina | KKW SLD Lewica Razem |
7. | Jaskuła Mateusz Łukasz | Skawina | KW Wyborców Ryszarda Majdzika |
8. | Mazurek Karolina Klaudia | Skawina | KW Wyborców Anny Wąsowicz – Kontrast |
9. | Mlost Mateusz | Skawina | Pracownik samorządowy |
OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 7 z siedzibą w Zespole Szkół Techniczno-Ekonomicznych w Skawinie
l.p. | Nazwisko i imiona | Miejsce zamieszkania | Podmiot wskazujący |
1. | Stokłosa Aneta Maria | Ochodza | KW Porozumienie Podkrakowskie |
2. | Bednarczyk Emilia Agnieszka | Skawina | KW Polskie Stronnictwo Ludowe |
3. | Kopeć Czesława Elżbieta | Skawina | KW Nasze Miasto Nasza Gmina |
4. | Jezioro Magdalena | Skawina | KKW SLD Lewica Razem |
5. | Szostek Sylwia | Skawina | KW Wyborców Ryszarda Majdzika |
6. | Cichoń Rafał Józef | Skawina | KW Demokracja Bezpośrednia |
7. | Ciepichał Magdalena Ewa | Skawina | KW Wyborców Anny Wąsowicz – Kontrast |
8. | Słapczyńska Ewelina Ewa | Skawina | KW Wyborców Ruch Narodowy |
9. | Piotr Wróbel | Zelczyna | Pracownik samorządowy |
OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 8 z siedzibą w Spółdzielni Mieszkaniowej Lokatorsko-Własnościowej w Skawinie
l.p. | Nazwisko i imiona | Miejsce zamieszkania | Podmiot wskazujący |
1. | Sikora Bolesław Stanisław | Skawina | KW Porozumienie Podkrakowskie |
Waga Beata Teresa | Skawina | KW Nasze Miasto Nasza Gmina | |
3. | Grela Ewa | Skawina | KW Nowa Prawica – Janusza Korwin Mikke |
4. | Wantuch Marta Iwona | Rzozów | KW Prawo i Sprawiedliwość |
5. | Żyła Piotr | Skawina | KW Forum Mieszkańców Miasta i Gminy Skawina |
6. | Sikorska Ewa Emilia | Skawina | KW Platforma Obywatelska RP |
7. | Domoń Andrzej Jacek | Skawina | KW Wyborców Ryszarda Majdzika |
8. | Bodzioch Dorota | Skawina | KW Wyborców Anny Wąsowicz – Kontrast |
9. | Droździewicz-Pala Anna | Skawina | Pracownik samorządowy |
OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 9 z siedzibą w Centrum Wspierania Rodziny, Urząd Miasta i Gminy w Skawinie
l.p. | Nazwisko i imiona | Miejsce zamieszkania | Podmiot wskazujący |
1. | Pituch Małgorzata Elżbieta | Wola Radziszowska | KW Porozumienie Podkrakowskie |
2. | Jakubowska Zofia | Skawina | KW Polskie Stronnictwo Ludowe |
3. | Mroźnik Michał Marcin | Skawina | KW Nowa Prawica – Janusza Korwin Mikke |
4. | Górnisiewicz Aleksandra Edyta | Skawina | KW Prawo i Sprawiedliwość |
5. | Fugiel Maciej Jakub | Skawina | KW Forum Mieszkańców Miasta i Gminy Skawina |
6. | Bętkowska Sabina Anna | Skawina | KKW SLD Lewica Razem |
7. | Kalinowska Barbara Stanisława | Skawina | KW Wyborców Anny Wąsowicz – Kontrast |
8. | Ryniak Katarzyna Maria | Skawina | KW Wyborców Ruch Narodowy |
9. | Stawowy Tomasz | Skawina | Pracownik samorządowy |
OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 10 z siedzibą w Gimnazjum Nr 1 w Skawinie
l.p. | Nazwisko i imiona | Miejsce zamieszkania | Podmiot wskazujący |
1. | Kłapiński Janusz Jacek | Skawina | KW Porozumienie Podkrakowskie |
2. | Kulewski Igor Sebastian | Skawina | KW Nasze Miasto Nasza Gmina |
3. | Kierzkowski Roman | Skawina | KW Wyborców Skawina Jutra |
4. | Skrocki Sebastian Wacław | Skawina | KW Nowa Prawica – Janusza Korwin Mikke |
5. | Zgrzywa Agnieszka | Skawina | KW Prawo i Sprawiedliwość |
6. | Okarmus Halina | Skawina | KKW SLD Lewica Razem |
7. | Zajda Teresa | Skawina | KW Platforma Obywatelska RP |
8. | Bielach Urszula Małgorzata | Skawina | KW Wyborców Anny Wąsowicz – Kontrast |
9. | Jaskierny Mateusz | Skawina | Pracownik samorządowy |
OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 11 z siedzibą w Gimnazjum Nr 1 w Skawinie
l.p. | Nazwisko i imiona | Miejsce zamieszkania | Podmiot wskazujący |
1. | Blak Katarzyna Anna | Wola Radziszowska | KW Porozumienie Podkrakowskie |
2. | Stokłosa Daniel Mateusz | Skawina | KW Polskie Stronnictwo Ludowe |
Kulewski Jerzy Lech | Skawina | KW Nasze Miasto Nasza Gmina | |
4. | Słowiak Kamil Robert | Skawina | KW Nowa Prawica – Janusza Korwin Mikke |
5. | Pękala Anna | Skawina | KW Prawo i Sprawiedliwość |
6. | Piper Grzegorz Jerzy | Skawina | KW Forum Mieszkańców Miasta i Gminy Skawina |
7. | Szmyd Tomasz Andrzej | Skawina | KW Platforma Obywatelska RP |
8. | Kucharczyk Mariusz Piotr | Skawina | KW Wyborców Anny Wąsowicz – Kontrast |
9. | Kurek Tomasz | Trzemeśnia | Pracownik samorządowy |
OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 12 z siedzibą w Szkole Podstawowej Nr 4 w Skawinie
l.p. | Nazwisko i imiona | Miejsce zamieszkania | Podmiot wskazujący |
1. | Baran Paweł Mirosław | Skawina | KW Polskie Stronnictwo Ludowe |
2. | Józefczyk Mateusz Mirosław | Skawina | KW Nasze Miasto Nasza Gmina |
3. | Kopta Monika Aneta | Skawina | KW Nowa Prawica – Janusza Korwin Mikke |
4. | Wrzoszczyk Paulina Anna | Gołuchowice | KW Prawo i Sprawiedliwość |
5. | Kozak Małgorzata | Skawina | KKW SLD Lewica Razem |
6. | Szczurek Joanna | Skawina | KW Platforma Obywatelska RP |
7. | Fołta Kinga Maria | Skawina | KW Wyborców Ryszarda Majdzika |
8. | Janiszak Bartosz Artur | Skawina | KW Wyborców Anny Wąsowicz – Kontrast |
9. | Anna Kłos | Skawina | Pracownik samorządowy |
OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 13 z siedzibą w Zespole Szkół Publicznych w Radziszowie
l.p. | Nazwisko i imiona | Miejsce zamieszkania | Podmiot wskazujący |
1. | Sekuła Piotr Michał | Ochodza | KW Porozumienie Podkrakowskie |
2. | Gruca Małgorzata Anna | Skawina | KW Nasze Miasto Nasza Gmina |
3. | Szwabowska Anna Maria | Skawina | KW Wyborców Skawina Jutra |
4. | Głowa Mateusz Bogdan | Skawina | KW Nowa Prawica – Janusza Korwin Mikke |
5. | Filipczyk Angelika | Radziszów | KW Prawo i Sprawiedliwość |
6. | Kutek Mieczysław | Radziszów | KKW SLD Lewica Razem |
7. | Paciorek Anna Maria | Radziszów | KW Platforma Obywatelska RP |
8. | Wątor Marcin Piotr | Skawina | KW Wyborców Ryszarda Majdzika |
9. | Kapusta Dawid | Skawina | Pracownik samorządowy |
OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 14 z siedzibą w Domu Ludowym w Woli Radziszowskiej
l.p. | Nazwisko i imiona | Miejsce zamieszkania | Podmiot wskazujący |
1. | Chorąży Magdalena Laura | Wola Radziszowska | KW Porozumienie Podkrakowskie |
2. | Misterek Jerzy | Skawina | KW Polskie Stronnictwo Ludowe |
Jezioro Tomasz | Wola Radziszowska | KW Wyborców Skawina Jutra | |
4. | Zając Mateusz Łukasz | Skawina | KW Nowa Prawica – Janusza Korwin Mikke |
5. | Blak Maciej Antoni | Wola Radziszowska | KW Prawo i Sprawiedliwość |
6. | Sroka Magdalena | Wola Radziszowska | KKW SLD Lewica Razem |
7. | Tomasiczek Marzena Łucja | Radziszów | KW Platforma Obywatelska RP |
8. | Danilewicz-Mrowiec Edyta | Rzozów | KW Wyborców Ryszarda Majdzika |
9. | Paciorek Małgorzata | Radziszów | Pracownik samorządowy |
OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 15 z siedzibą w Szkole Podstawowej w Krzęcinie
l.p. | Nazwisko i imiona | Miejsce zamieszkania | Podmiot wskazujący |
1. | Zamysłowska Lucyna Anna | Krzęcin | KW Porozumienie Podkrakowskie |
2. | Mizura Halina | Krzęcin | KW Polskie Stronnictwo Ludowe |
3. | Wróblewska-Karwacik Aneta | Krzęcin | KW Nasze Miasto Nasza Gmina |
4. | Wróblewska Anna | Krzęcin | KW Nowa Prawica – Janusza Korwin Mikke |
5. | Raczkowska-Papież Paulina Małgorzata | Skawina | KW Prawo i Sprawiedliwość |
6. | Sotwin Mariola Maria | Krzęcin | KW Platforma Obywatelska RP |
7. | Pobożniak Michał Paweł | Skawina | KW Wyborców Ryszarda Majdzika |
8. | Lelek Jadwiga Łucja | Krzęcin | KW Wyborców Anny Wąsowicz – Kontrast |
9. | Warchał Teresa | Skawina | Pracownik samorządowy |
OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 16 z siedzibą w Domu Ludowym w Jaśkowicach
l.p. | Nazwisko i imiona | Miejsce zamieszkania | Podmiot wskazujący |
1. | Knapik Katarzyna | Jaśkowice | KW Porozumienie Podkrakowskie |
2. | Nowak Dawid Łukasz | Jaśkowice | KW Polskie Stronnictwo Ludowe |
3. | Kozieł Anna Maria | Pozowice | KW Nasze Miasto Nasza Gmina |
4. | Ciepły Elżbieta | Pozowice | KKW SLD Lewica Razem |
5. | Zając Renata Katarzyna | Pozowice | KW Platforma Obywatelska RP |
6. | Tworzydło Kamila Maria | Jaśkowice | KW Wyborców Ryszarda Majdzika |
7. | Leśniak Agnieszka Anna | Skawina | KW Wyborców Anny Wąsowicz – Kontrast |
8. | Wiejaczka Magdalena Malwina | Wielkie Drogi | KW Wyborców Ruch Narodowy |
9. | Kościelna Iwona | Jurczyce | Pracownik samorządowy |
OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 17 z siedzibą w Zespole Placówek Edukacyjno-Opiekuńczo-Wychowawczych w Wielkich Drogach
l.p. | Nazwisko i imiona | Miejsce zamieszkania | Podmiot wskazujący |
1. | Windak Anna Maria | Wielkie Drogi | KW Porozumienie Podkrakowskie |
2. | Kałwa Grażyna | Facimiech | KW Polskie Stronnictwo Ludowe |
3. | Grzesiek Anna Katarzyna | Wielkie Drogi | KW Nasze Miasto Nasza Gmina |
4. | Kowalczyk Ewa | Gołuchowice | KW Nowa Prawica – Janusza Korwin Mikke |
5. | Łyczak Marcin Tomasz | Skawina | KW Prawo i Sprawiedliwość |
6. | Sroka Violetta | Wola Radziszowska | KKW SLD Lewica Razem |
7. | Kowalczyk Robert Łukasz | Pozowice | KW Platforma Obywatelska RP |
8. | Kościelniak Żaneta Katarzyna | Skawina | KW Wyborców Ryszarda Majdzika |
9. | Biela Agata | Sułkowice | Pracownik samorządowy |
OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 18 z siedzibą w Szkole Podstawowej w Zelczynie
l.p. | Nazwisko i imiona | Miejsce zamieszkania | Podmiot wskazujący |
1. | Zając-Ożóg Marta Teresa | Wielkie Drogi | KW Porozumienie Podkrakowskie |
2. | Kotula Sebastian Antoni | Wola Radziszowska | KW Polskie Stronnictwo Ludowe |
3. | Leśniak Małgorzata Anna | Skawina | KW Nasze Miasto Nasza Gmina |
4. | Boroń Monika Wioletta | Zelczyna | KW Nowa Prawica – Janusza Korwin Mikke |
5. | Oprychał Marcin Stanisław | Zelczyna | KW Forum Mieszkańców Miasta i Gminy Skawina |
6. | Wyka Anna Magdalena | Wielkie Drogi | KW Platforma Obywatelska RP |
7. | Słodyczka Małgorzata Ewa | Skawina | KW Wyborców Ryszarda Majdzika |
8. | Dziobek-Kałwa Ewa | Borek Szlachecki | KW Wyborców Anny Wąsowicz – Kontrast |
9. | Przebinda Maria | Skawina | Pracownik samorządowy |
OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 19 z siedzibą w Domu Ludowym w Pozowicach
l.p. | Nazwisko i imiona | Miejsce zamieszkania | Podmiot wskazujący |
1. | Barcik Piotr Sebastian | Pozowice | KW Porozumienie Podkrakowskie |
2. | Ciepła Józefa Irena | Pozowice | KW Polskie Stronnictwo Ludowe |
3. | Hanusiak Irena | Pozowice | KW Nasze Miasto Nasza Gmina |
4. | Badura Katarzyna | Pozowice | KW Prawo i Sprawiedliwość |
5. | Klęk Kazimierz | Skawina | KKW SLD Lewica Razem |
6. | Badura Katarzyna Magdalena | Pozowice | KW Platforma Obywatelska RP |
7. | Kasiarz Sebastian | Skawina | KW Wyborców Ryszarda Majdzika |
8. | Kałwa Jolanta Zofia | Borek Szlachecki | KW Wyborców Anny Wąsowicz – Kontrast |
9. | Wawro Anna | Pozowice | Pracownik samorządowy |
OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 20 z siedzibą w Szkole Podstawowej w Rzozowie
l.p. | Nazwisko i imiona | Miejsce zamieszkania | Podmiot wskazujący |
1. | Chorąży Irena Józefa | Wola Radziszowska | KW Porozumienie Podkrakowskie |
2. | Janik Małgorzata Maria | Rzozów | KW Polskie Stronnictwo Ludowe |
3. | Kościelny Katarzyna Maria | Rzozów | KW Nasze Miasto Nasza Gmina |
4. | Wilk Grażyna Małgorzata | Rzozów | KW Nowa Prawica – Janusza Korwin Mikke |
5. | Żak Katarzyna Monika | Gołuchowice | KW Prawo i Sprawiedliwość |
6. | Płazieńska Agata | Rzozów | KKW SLD Lewica Razem |
7. | Kotula Paweł | Radziszów | KW Platforma Obywatelska RP |
8. | Woźniczka-Bieniek Magdalena Maria | Jurczyce | KW Wyborców Ryszarda Majdzika |
9. | Koczur Anastazja | Bęczyn | Pracownik samorządowy |
OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 21 z siedzibą w Zespole Placówek Oświatowych w Borku Szlacheckim
l.p. | Nazwisko i imiona | Miejsce zamieszkania | Podmiot wskazujący |
1. | Borycz Agata Krystyna | Borek Szlachecki | KW Porozumienie Podkrakowskie |
2. | Tylek Katarzyna Klaudyna | Skawina | KW Polskie Stronnictwo Ludowe |
3. | Wyroba Jadwiga | Borek Szlachecki | KW Prawo i Sprawiedliwość |
4. | Badura Agata Joanna | Zelczyna | KW Forum Mieszkańców Miasta i Gminy Skawina |
5. | Płazieński Sebastian | Rzozów | KKW SLD Lewica Razem |
6. | Kudela Danuta Teresa | Borek Szlachecki | KW Platforma Obywatelska RP |
7. | Słodyczka Paulina Małgorzata | Skawina | KW Wyborców Ryszarda Majdzika |
8. | Pękala Krzysztof Piotr | Skawina | KW Wyborców Anny Wąsowicz – Kontrast |
9. | Jaśtal-Balcewicz Magdalena | Kraków | Pracownik samorządowy |
OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 22 z siedzibą w Zespole Placówek Oświatowych w Kopance
l.p. | Nazwisko i imiona | Miejsce zamieszkania | Podmiot wskazujący |
1. | Drzyzga Paulina | Jaśkowice | KW Porozumienie Podkrakowskie |
2. | Stępska Marta Maria | Skawina | KW Polskie Stronnictwo Ludowe |
3. | Kapusta Anna Teresa | Kopanka | KW Nasze Miasto Nasza Gmina |
4. | Wilk Grzegorz | Rzozów | KW Nowa Prawica – Janusza Korwin Mikke |
5. | Suchan Patrycja | Kopanka | KW Prawo i Sprawiedliwość |
6. | Sędzik Andrzej Piotr | Skawina | KKW SLD Lewica Razem |
7. | Cekiera Stanisława | Kopanka | KW Platforma Obywatelska RP |
8. | Knapik Marzena | Kopanka | KW Wyborców Anny Wąsowicz – Kontrast |
9. | Faber Justyna | Skawina | Pracownik samorządowy |
OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 23 z siedzibą w Zespół Szkół Publicznych w Radziszowie
l.p. | Nazwisko i imiona | Miejsce zamieszkania | Podmiot wskazujący |
1. | Lewandowska Anna Sylwia | Radziszów | KW Porozumienie Podkrakowskie |
2. | Bogdali Agnieszka Maria | Rzozów | KW Polskie Stronnictwo Ludowe |
3. | Ożóg Małgorzata Maria | Radziszów | KW Nasze Miasto Nasza Gmina |
4. | Jakubiec Krystyna | Radziszów | KW Nowa Prawica – Janusza Korwin Mikke |
5. | Samborska Natalia | Skawina | KW Prawo i Sprawiedliwość |
6. | Jakubiec Stefan | Radziszów | KKW SLD Lewica Razem |
7. | Borowiec Monika Olga | Radziszów | KW Wyborców Ryszarda Majdzika |
8. | Grzesło Grzegorz Błażej | Radziszów | KW Wyborców Anny Wąsowicz – Kontrast |
9. | Ciernia Anna | Krzęcin | Pracownik samorządowy |
OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 24 z siedzibą w Domu Ludowym w Ochodzy
l.p. | Nazwisko i imiona | Miejsce zamieszkania | Podmiot wskazujący |
1. | Nawrocka Grażyna Wiesława | Wielkie Drogi | KW Porozumienie Podkrakowskie |
2. | Piszczek Urszula | Ochodza | KW Polskie Stronnictwo Ludowe |
3. | Tyrka Barbara Halina | Ochodza | KW Nasze Miasto Nasza Gmina |
4. | Tomczyk Piotr Maciej | Skawina | KW Nowa Prawica – Janusza Korwin Mikke |
5. | Chromniak Andrzej | Facimiech | KW Prawo i Sprawiedliwość |
6. | Ciepły Łukasz | Pozowice | KKW SLD Lewica Razem |
7. | Tylec Justyna | Zelczyna | KW Platforma Obywatelska RP |
8. | Trojan Anna Maria | Kopanka | KW Wyborców Anny Wąsowicz – Kontrast |
9. | Modzelewska-Ormaniec Agnieszka | Skawina | Pracownik samorządowy |
OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 25 z siedzibą w Przedszkolu Samorządowym w Polance Hallera
l.p. | Nazwisko i imiona | Miejsce zamieszkania | Podmiot wskazujący |
1. | Badura Anna | Pozowice | KW Porozumienie Podkrakowskie |
2. | Zając Ilona Anna | Rzozów | KW Polskie Stronnictwo Ludowe |
3. | Ocetkiewicz Piotr | Skawina | KW Nasze Miasto Nasza Gmina |
4. | Gładyś Ewelina | Skawina | KW Nowa Prawica – Janusza Korwin Mikke |
5. | Śnieżek Artur | Polanka Hallera | KW Prawo i Sprawiedliwość |
6. | Klęk-Malik Alicja Katarzyna | Skawina | KKW SLD Lewica Razem |
7. | Karaś Martyna | Radziszów | KW Platforma Obywatelska RP |
8. | Wątor Janusz | Skawina | KW Wyborców Ryszarda Majdzika |
9. | Gładyś Teresa | Skawina | Pracownik samorządowy |
Źródło:
BIP UMiG Skawina
Pani Ewo bardzo trafna uwaga, nic dodać nic ująć. Ważne jest że “cuda” w tym przypadku nie będą się dokonywać na poziomie powiatu obwodowych komis wyborczych. W chwili obecnej są już duże naciski na mieszkańców Skawiny, a zwłaszcza pracowników UMiG Skawina że trudno sobie wyobrazić. Jak Wiewiórki z urzędu doniosły to cały urząd aż trzeszczy od plotek że jeden z kandydatów na burmistrza powiesił swój baner u jednego z pracowników urzędu. Nie jaki Pan S niesiony obywatelskim obowiązkiem wyciągniętym jeszcze z ORMO nie omieszkał poinformować Pana Adama Najdera o tym zdarzeniu. Pan Adam Najder dbając o wysoki poziom etyki i czystość myśli u swoich pracowników poinformował tegoż pracownika że mu się to co najmniej nie podoba. Pracownik wybór miał bardzo prosty, baner znikną. Zapewne nie wierzycie Państwo w coś takiego, ja też długo nie mogłem uwierzyć. A wszytko to po to by nam żyło się im lepiej.
Niestety taka prawda, że co roku ta sama rodzina w Technikum. Losowanie osób liczących to niezła ściema widać to po tej liście. Kiepska sprawa szkoda, że do komisji nie dają osób bezrobotnych czy tez studentów by mogli zarobić sobie grosza. Niestety widać, że w Skawinie dalej są i będą układy i układziki.
Jak to mówią, “nie ważne kto głosuje, ważne kto liczy głosy”. Obawiam sie że na szczeblu samorządowym gdzie niekiedy kilka głosów bedzie decydować o wyborze radnego mogą się dziać cuda. Teraz to praktycznie jedna komisja to jeden mandat, wiec w siedzibach komisji (szkołach, domach kultury etc. ) w niedziele 16 listopada po godz 21 możemy mieć “noc cudów”. Należy bacznie zwrócić uwagę na tzw. “Nieważne głosy”. Oby tak nie było, ale pokusa jest duża
Ewa .
trafna uwaga… wystarczy przeczytac nazwiska osob zasiadajacych w komisjach… same rodzinki… to napewno bedzie NOC CUDÓW… a nastepnie 4 lata kabaretu ciag dalszy…