6-8 maja 2016 r. – Weekend obrączek ślubnych z Jubiler Jaracz w Krakowie

W dniach od 6 do 8 maja tj. od piątku do niedzieli br. dla osób, które planują zawrzeć związek małżeński, potrzebują inspiracji, porady, bądź chcieliby zagłębić  swą wiedzę w temacie obrączek  firma Jubiler Jaracz organizuje weekend obrączek ślubnych. Weekend to doskonała okazja zakupu obrączek z rabatem od 100 do 500 złotych. Jubiler Jaracz zaprasza do salonu przy ul. Szlak 50 (Budynek Angel City, róg ul. Pawiej i Szlak, 100 metrów od Galerii Krakowskiej).

Najnowsze trendy  2016 oraz projekty własnego autorstwa.

Nie zabraknie oczywiście nowości na 2016 rok. Najnowsze trendy we wzornictwie obrączek to dla nas kolejna szansa aby nieustannie spełniać Państwa ślubne marzenia. Dodatkową możliwością na urzeczywistnienie własnych  pomysłów będzie komputerowy kreator obrączek. Specjalnie dla Was ponad 1000 modeli czołowych producentów polskich i zagranicznych. Sami zadecydujcie jakie obrączki  są dla Was odpowiednie– czy będą to obrączki klasyczne,  czy też inne modele wybrane z szerokiej gamy wzornictwa.  Proponujemy  obrączki naszej własnej produkcji, a także obrączki współpracujących  z nami najlepszych polskich producentów jak PZ Stelmach, Złoty Skorpion, Swepol, Altra Vision oraz niemiecka firma Breuning. Na narzeczonych czekają nasi doradcy, którzy pomogą w wyborze i zakupie wymarzonych obrączek.

plakat kraków

Obrączki sprzed 100 lat oraz dzisiejsze technologie i możliwości.

Ciekawostką podczas weekendu obrączek będą niewątpliwie eksponaty niemalże muzealne pokazujące obrączki  na przestrzeni całego XX  wieku. Zagłębimy się także w tajniki technologii produkcji, co często wzbudza zainteresowanie naszych klientów. Od tradycyjnego sposobu powstawania obrączek po najnowsze technologie, gdzie obrączka wytwarzana jest bezszwowo a następnie poddawana obróbce maszynowej CNC.

Serdecznie zapraszamy

Piątek –sobota 10-19, Niedziela 10-17

Jubiler Jaracz, ul. Szlak 50, Kraków Tel. 666 616 444

Szczegóły i pełna oferta  na www.jubiler.jaracz.pl

 [art. zamówiony]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *