Artystyczna półkolonia dla dzieci i młodzieży z Fundacją BeRST

Marzycie o wielkiej karierze? A może chcecie poznać bliżej tajniki sztuki wokalnej i aktorskiej? Fundacja Rozwoju BeRST ma dla was ciekawą propozycję! Już od 17. aż do 31 lipca 2017 r. odbywać się będą niepowtarzalne warsztaty aktorskie pod nazwą „Artystyczna półkolonia dla dzieci i młodzieży”. To propozycja dla wszystkich tych (w wieku od 8 do 16 lat), którzy chcą twórczo spędzić swoje wakacje!

Warsztaty podzielone będą na 2 części. W dniach 17-24 lipca odbywać się będą zajęcia wokalne pod okiem Kamili Mokrzyckiej (laureatka licznych konkursów piosenki artystycznej, wokalistka zespołów muzyczno-biesiadnych), natomiast do 24 lipca aż do zakończenia półkolonii dzieci i młodzież poznawać będą tajniki aktorstwa pod okiem Pauliny Koniarskiej (instruktorka teatralna, reżyser, aktorka oraz współzałożycielka Teatru Gliwicka 9A) oraz Kornela Sadowskiego (instruktor teatralny, aktor oraz współzałożyciel Teatru Gliwicka 9A).

Na zakończenie półkolonii każda osoba biorąca udział w warsztatach muzycznych i artystyczno-teatralnych będzie mogła pokazać swój talent i to tego czego nauczyła się w krótkim czasie podczas występu na deskach teatru zaplanowanego na 29 lipca 2017 r.

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w wydarzeniu mogą zgłaszać się drogą mailową na fundacja@berst.com.pl do dnia 14 lipca. Zajęcia odbywać się będą w siedzibie Fundacji Rozwoju BeRST (ul. Rynek 18, Skawina). Turnus odbędzie się przy zgłoszeniu min. 15 osób. Koszt uczestnictwa w półkolonii wynosi 500 zł (przy udziale rodzeństwa obowiązuje zniżka -15%). Możliwe jest także uczestnictwo w samych warsztatach wokalnych (200 zł) lub aktorskich (300 zł). Dzieci pochodzące z rodzin ubogich, wielodzietnych oraz z problemami dysfunkcyjnymi (rodziny patologiczne, z problemami alkoholowymi) mogą liczyć na dofinansowanie ze strony Fundacji Rozwoju BeRST. Szczegóły wsparcia można uzyskać w siedzibie Fundacji.

Więcej szczegółów:  facebook.com/fundacjarozwojuberst

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *