Badanie ankietowe nad “Programem Rozwoju Sportu i Rekreacji w Gminie Skawina…”

AnkietaW związku z pracami nad „Programem Rozwoju Sportu i Rekreacji w Gminie Skawina na lata 2016-2020”zapraszamy Państwa do udziału w badaniu ankietowym, które pozwoli dokładnie określić potrzeby i preferencje mieszkańców w tym zakresie. Wypełnienie formularza zajmie Państwu około 7 minut.
Link do ankiety: KLIKNIJ TUTAJ.

Będziemy wdzięczni, jeśli zechcecie Państwo podzielić się swoją opinią oraz oczekiwaniami w zakresie dostępności i jakości infrastruktury oraz oferty sportowo-rekreacyjnej w gminie Skawina oraz pożądanych kierunków rozwoju.  Odpowiedzi nie będą ujawniane osobom postronnym i zostaną zaprezentowane wyłącznie w postaci zbiorczej. Posłużą one do przygotowania rekomendacji dla wyznaczania priorytetów rozwoju oraz głównych działań i inwestycji w obszarze sportu i rekreacji, które powinny być zrealizowane w najbliższych latach na terenie gminy.

Wypełnienie ankiety zajmie Państwu ok. 7 min.  Na pytania prosimy odpowiadać stawiając znak „x” w wybranym polu. Wybrane pytania mają charakter otwarty. Badanie potrwa do 12 lutego do godziny 12:00.
Zachęcamy do wyrażenia swojej opinii!

Źródło: PSW / UMiG Skawina

Ankieta

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *