Bezpłatne spotkanie nt. endokrynologii ginekologicznej w Krakowie

Bezpłatne spotkanie - endokrynologia ginekologicznaLekarze z Grupy Scanmed, pracujący w Szpitalu Św. Rafała we współpracy z Polskim Towarzystwem Uroginekologicznym, zapraszają na prelekcję dotyczącą endokrynologii ginekologicznej – diagnostyki i leczenia zaburzeń miesiączkowania, niepłodności oraz okresu menopauzy.

Kilka hormonów jest przypisanych wyłącznie do kobiet i to one decydują o najważniejszych atrybutach kobiecości. Badania stężenia hormonów płciowych w poszczególnych okresach cyklu miesiączkowego, pozwalają znaleźć odpowiedź na wiele problemów zdrowotnych. W związku z tym wykonuje się je w diagnostyce zaburzeń hormonalnych, m.in. przy nieprawidłowym miesiączkowaniu, przy określaniu przyczyn niepłodności, a także w okresie przed menopauzą. Leczenie zaburzeń hormonalnych powinno odbywać się pod opieką doświadczonego specjalisty, dlatego też zapraszamy na spotkanie z jednym z nich. O sposobach leczenia zachowawczego opowie prof. Józef Krzysiek – specjalista w dziedzinie endokrynologii, położnictwa i ginekologii.

Najbliższa prelekcja odbędzie się 15 marca (wtorek) o godzinie 18.00  w Centrum Medycznym Scanmed,  przy ulicy Armii Krajowej 5 w Krakowie (-1 piętro).

Prosimy o potwierdzenie obecności pod adresem: zdrowie.kobiety@scanmed.pl lub telefonicznie – 500 114 401.

W przyjaznej, kameralnej atmosferze, Panie będą mogły porozmawiać z lekarzem, który jest autorytetem w dziedzinie endokrynologii ginekologicznej.

Spotkanie odbywa się w ramach edukacji prozdrowotnej kobiet w województwie małopolskim. Honorowy patronat nad cyklem, comiesięcznych spotkań – Zdrowie Intymne Kobiety, objął Marszałek Województwa Małopolskiego – Pan Jacek Krupa.

Bezpłatne spotkanie - endokrynologia ginekologiczna

Polecamy!

Źródło:

Monika Szostek
Specjalista ds. marketingu i PR
m: 500 114 401
e: monika.szostek@multimedis.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *