Bezpośrednio do Energylandii z 14 miast w Polsce

Lada chwila rozpoczynają się wakacje. Czas beztroskiej zabawy, przygód i wyjazdów turystycznych. Takim wspaniałym wyjazdem z przygodami i mnóstwem zabawy może być wyprawa do Parku Rozrywki Energylandia w Zatorze. Lokalizacja Parku umożliwia łatwy i szybki dojazd z całego kraju. Można się do nas dostać własnym samochodem, taksówką, a nawet transportem lotniczym. Co więcej, od teraz duża część z Was nie musi się już martwić o to jak dotrzeć do Energylandii. W okresie wakacji Park Rozrywki uruchomił nowe połączenia autokarowe, które umożliwiają bezpośredni dojazd do Zatora z 14 miast w Polsce!

Dojazd do Energylandii autokarem będzie możliwy z najbliższej okolicy – Krakowa, Katowic i Oświęcimia. Oprócz tego uruchomione zostaną połączenia z Zakopanego, Nowego Targu i Rabki Zdrój. Ponadto z autokaru będą mogli skorzystać mieszkańcy Wrocławia, Oławy, Brzegu, Opola i Strzelec Opolskich. To jednak jeszcze nie wszystko, bo transport zapewniony będzie również dla mieszkańców Bydgoszczy, Torunia i Włocławka. Dodatkowo z Krakowa i Katowic do Energylandii będzie się można dostać pociągiem superREGIO. Ceny biletów autokarowych rozpoczynają się już od 29.00 zł w obie strony, a biletów kolejowych już od 12,00 zł w jedną stronę. Szczegółowe informacje o dojeździe znajdują się na stronie: https://travel.energylandia.pl

W tym roku część osób na pewno zdecyduje się na spędzenie wakacji w Polsce. Z tego względu pobyt w Energylandii wydaje się być idealnym pomysłem na beztroską, a zarazem bezpieczną rozrywkę. Każdy bez względu na wiek znajdzie tam coś dla siebie, bo Park Rozrywki Energylandia składa się z kilku różnorodnych stref zabawy. W Bajkolandii czeka aż 20 atrakcji dla najmłodszych. Z kolei w Strefie Familijnej znajdziecie 17 przejażdżek dla całej rodziny. Dla spragnionych mocniejszych wrażeń jest specjalna Strefa Ekstremalna składająca się z 10 atrakcji. Smoczy Gród to kolejna strefa tematyczna, w której znajdziecie kilka nowych kolejek. Polecamy również strefę Water Park, w której możecie korzystać z 3 basenów z podgrzewaną wodą, 14 zjeżdżalni różnego typu, a także 4000 leżaków. Energylandia, która oferuje mnóstwo niezwykłych przeżyć, to wspaniałe miejsce na jedno- lub dwudniowy wyjazd w ciągu nadchodzących wakacji. Pamiętajcie, że jeden bilet wstępu obejmuje wszystkie atrakcje w całym Parku – również w strefie wodnej.

W tym sezonie nie zabraknie wydarzeń specjalnych takich jak Magic Night, podczas których można bawić się w Parku w nocy, aż do godziny 23:00. Po zmroku można podziwiać wspaniałe iluminacje wszystkich atrakcji, ale przede wszystkim można z nich korzystać. Czy będziecie na tyle odważni, żeby przejechać się kolejkami po ciemku? Na pewno warto spróbować, bo emocje są niesamowite! Pamiętajcie, że Park będzie otwarty dłużej w każdą sobotę od 18 lipca do 22 sierpnia. Ponadto, już teraz zapraszamy Was na 6 urodziny Energylandii, które odbędą się 14 lipca – gwarantujemy niezapomnianą zabawę!

Energylandia zaprasza codziennie, aż do 25 października. Park rozrywki będzie otwarty również w okresie zimowym od 28 listopada 2020 r. do 10 stycznia 2021 r. Niesamowity klimat, wspaniałe iluminacje i dekoracje – rozgrzeją atmosferę nawet w środku zimy!

Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej: https://energylandia.pl/, a także zachęcamy do zakupu biletów on-line: https://ticket.energylandia.pl/ Do zobaczenia w Energylandii!

Źródło: Energylandia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *