Burmistrz Miasta i Gminy Skawina przyznał stypendia sportowe i nagrody

football-field-1015696-mBurmistrz Miasta i Gminy Skawina uprzejmie informuje o przyznaniu stypendiów i nagród sportowych zawodnikom oraz trenerom reprezentującym Gminę Skawina, którzy uzyskali wysokie wyniki w dziedzinie kultury fizycznej w 2013 r. Wszelkie szczegółowe informacje zamieszczamy poniżej.

Stypendia, w wysokości określonej w wykazie zamieszczonym poniżej, zostaną wypłacone w Krakowskim Banku Spółdzielczym, Oddział w Skawinie, ul. Słowackiego 1, w terminie do dnia 25-go każdego miesiąca w okresie od maja do grudnia 2014 r. lub przekazane przelewem bankowym na wskazany numer konta. Stypendium przyznane osobom niepełnoletnim zostanie wypłacone rodzicowi lub opiekunowi prawnemu.

Nagrody, w wysokości określonej w wykazie zamieszczonym poniżej, zostaną wypłacone w Krakowskim Banku Spółdzielczym, Oddział w Skawinie, ul. Słowackiego 1, w terminie do dnia 25 maja 2014 r. lub przekazane przelewem bankowym na wskazany numer konta.

W celu potwierdzenia dyspozycji przekazania świadczeń na rachunek bankowy prosimy o wypełnienie dostępnego poniżej podania i złożenie go w biurze Zespołu ds. promocji, sportu i współpracy, Rynek 12, parter, (wejście od ul. Krzywej) – w terminie do dnia 9 maja 2014 r.

Wszelkich dodatkowych informacji udziela: Tomasz Stawowy – Asystent Burmistrza, tel.: 12 277 01 12, e-mail: tstawowy@um.skawina.net

Chcesz ubiegać się o przyznanie stypendium sportowego lub nagrody za wysokie osiągnięcia? Zapraszamy do zapoznania się z informacjami w tym zakresie: KLIKNIJ TUTAJ.

 

 

Załączniki:

Źródło:
PSW | UMiG Skawina

2 response to "Burmistrz Miasta i Gminy Skawina przyznał stypendia sportowe i nagrody"

 1. Przez: konkluzja Zamieszczono: 20 kwietnia 2014

  Gdyby zapytać mieszkańców gminy, kim są te osoby którym przyznano stypendia zapewne mieli by problem z odpowiedzią. Nie promuje się sportowców, nie pisze o ich osiągnięciach. Zaprzestano wyborów Sportowca Gminy, nikt nie śledzi ich osiągnięć jeśli zawody nie odbywają się w mieście. O zdobywaniu sponsorów dla nich lepiej nawet nie wspominać, zdani na siebie i swoje rodziny, brak zaplecza dla dyscyplin. Setki tysięcy rocznie wydawane na wszelkiej maści kopaczy i utrzymywanie kilkunastu boisk.

 2. Przez: kibic Zamieszczono: 20 kwietnia 2014

  54. Halowe Mistrzostwa Polski Seniorów w Lekkoatletyce – Spała 2013 – Marcin Starzak – skok w dal, srebrny medal.
  V Halowe Otwarte Mistrzostwa Polski we Freestyle`u Kajakowym w Zabierzowie – 1-e miejsce obsadziła Izabela Fidzińska
  Pucharu Europy we freestyle’u kajakowym – Izabela Fidzińska – 8.

  Szkoda, że lokalne media interesuję się tylko piłką nożną, doskonale spisuje się również Paulina Brzeźna-Bentkowska kolarka.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *