Centrum Wsparcia Opiekunów Osoby Niesamodzielnej w Skawinie

Centrum Wsparcia Opiekunów prowadzi usługi informacyjno-edukacyjne, odciążeniowo-wytchnieniowe (zastąpienie opiekuna w domu) oraz konsultacje specjalistów i poradnictwo. W skład zespołu pracowników Centrum wchodzą m.in. psycholog, pedagog specjalny, fizjoterapeuta, dietetyk, geriatra, ortopeda, prawnik, realizator usług odciążeniowych. Wszyscy specjaliści pozostają do dyspozycji podopiecznych i ich rodzin zarówno w naszej siedzibie jak i miejscu ich zamieszkania. Dla seniorów organizujemy dwutygodniowe bezpłatne turnusy całodobowej opieki w prywatnym Domu Seniora „Na Wzgórzu” w Głogoczowie.

W ramach naszej placówki funkcjonuje Wypożyczalnia sprzętu pielęgnacyjno-rehabilitacyjnego a nasz fizjoterapeuta udziela pełnego instruktażu.

Projekt jest opłacony z Funduszy Europejskich, dlatego podopieczny nie ponosi żadnych kosztów korzystania z usług. Dofinansowanie z Unii Europejskiej pozwala nam na wykonywanie naszej misji w oparciu o wiedzę i doświadczenie kompetentnych lekarzy i specjalistów.

Chcemy udzielać wsparcia jak największej liczbie potrzebujących w naszej gminie a profesjonalną pomocą poprawić jakość ich życia.

Komu możemy pomóc:

-osoby niesamodzielne z niepełnosprawnościami (dzieci/dorośli)

-seniorzy wymagający stałej opieki

Zapraszamy do współpracy z Centrum  poprzez:

-kierowanie do nas osób potrzebujących

-udostępnienie informacji o naszej placówce.

W razie chęci współpracy udostępnimy wszelkie niezbędne materiały informacyjne.

Całość oferty dostępna jest pod numerem +48 508 167 636; 12 276 20 46 w. 34; osobiście w placówce w Skawinie przy ul. Rynek 24; Facebooku Centrum Wsparcia Opiekunów Osoby Niesamodzielnej lub na stronie www.opiekun-skawina.pl

Z wyrazami szacunku

Zespół Centrum Wsparcia Opiekunów

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *