Ciąg dalszy “walki” Komitetu Bezpieczna Droga 44 o chodniki wzdłuż DK nr 44

726px-DK44-PL.svgKomitet Bezpieczna Droga Krajowa 44 po przeprowadzonej akcji protestacyjnej mającej na celu zwrócenie uwagi na ogromny problem, jakim jest brak chodnika wzdłuż drogi krajowej nr 44 na odcinku Skawina – Jaśkowice 12 czerwca 2015 r. wystąpił do Pani Prezes Rady Ministrów, jak również do wszystkich Małopolskich Posłów z pismem informującym o protestach i prośbą o wsparcie w administracyjnej walce (treść pisma wraz z rozdzielnikiem poniżej). Aby podkreślić desperację mieszkańców i wagę problemu członkowie komitetu osobiście zwrócili się również do przedstawicieli Ministerstwa Infrastruktury i Rozwoju w Warszawie, gdzie przedstawiono postulaty mieszkańców zwracając uwagę Urzędników na problem dla Nas mieszkańców tak ważny. Co z tego wynikło, zobaczcie poniżej.

Treść pisma:

W dniu 30 lipca 2015 r. Pan Rafał Nowak Dyrektor w Ministerstwie Infrastruktury i Rozwoju przesłał pismo skierowane do Członków Komitetu, w którym informuje, że planowany odcinek chodnika został wpisany do Programu budowy ciągów rowerowych – jednak inwestycja nie będzie realizowana, gdyż bezpieczeństwo zostało poprawione dzięki modernizacji i budowie chodnika na odcinku Zator – Spytkowice.

___

Przedstawiciele Społecznego Komitetu Bezpieczna Droga Krajowa 44 zapewniają mieszkańców, iż dalej będą walczyć o tę ważną inwestycję!

Źródło:
Informacja prasowa SPBCh “Bezpieczna Droga 44”

DK_44_Skawina

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *