Debata społeczna dla mieszkańców miasta i gminy Skawina – zapraszamy do udziału

Komendant Powiatowy Policji w Krakowie insp. Tomasz Drożdżak wspólnie z Komendantem Komisariatu Policji w Skawinie podinsp. Markiem Kowalikiem serdecznie zapraszają wszystkich mieszkańców miasta i gminy Skawina do udziału w debacie społecznej „Porozmawiajmy o bezpieczeństwie – możesz mieć na nie wpływ”, która odbędzie się 13 października 2021 r. o godz. 17:00 w Remizie OSP w Woli Radziszowskiej.

Tematem przewodnim debaty będzie bezpieczeństwo w ruchu drogowym oraz omówiona zostanie sytuacja związana z jakością powietrza na terenie miasta i gminy Skawina.

Celem spotkania będzie zdiagnozowanie bieżących problemów występujących na terenie miasta i gminy Skawina, mających związek z bezpieczeństwem mieszkańców i wymagających podjęcia działań prewencyjnych przez Policję lub inne podmioty.

Spotkanie z Państwem z pewnością pozwoli nam na wspólne wypracowanie i zaplanowanie działań dążących do wyeliminowania lub przynajmniej zminimalizowania występujących zagrożeń.

Podsumujemy także stan bezpieczeństwa na terenie gminy, a także omówimy problemy społeczne występujące lokalnie, m.in. zgłaszane za pośrednictwem Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa.

Serdecznie zapraszamy do czynnego udziału w debacie!

Źródło: KPP w Krakowie

2 response to "Debata społeczna dla mieszkańców miasta i gminy Skawina – zapraszamy do udziału"

  1. Przez: Andrzej Zamieszczono: 13 października 2021

    Widzę że już zapis został skorygowany. Pozdrawiam Redakcję.

  2. Przez: Andrzej Zamieszczono: 12 października 2021

    A to spotkanie dotyczy miasta i gminy Skawina czy Skała? W tytule piszecie Skawina a w tekście Skała.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *