Disco-Polo Festival w Energylandii!

DISCO_POLO_POST_REKLAMOWY_v1Disco-Polo Festival to prawdziwe święto dla wszystkich entuzjastów polskiej muzyki tanecznej! Już 31 lipca na naszej scenie zaprezentuje się aż 17 topowych gwiazd disco-polo: After Party, Boys, Weekend, MIG, Piekni i Młodzi, Czadoman, Power Play, Bayer Full, Andre, D-Bomb, Pudzian Band, Extazy, Veegas, Playboys, Cliver, CamaSutra oraz Ivan Komarenko.

To będzie największe tego typu wydarzenia w Polsce! Kupując bilet na to Disco-Polo Festival dostęp do wszystkich atrakcji Parku podczas trwania koncertów jest kompletnie darmowy! Przypominamy, że aktualnie trwa sprzedaż już IV puli biletów w cenie 109 złotych, czyli zaledwie 10 zł więcej od ceny normalnego biletu do Energylandii! Osoby zainteresowane biletami VIP dającymi dużo więcej udogodnień, w tym m.in. dostęp do Parku już od momentu otwarcia, w czasie trwania koncertów specjalnie wydzieloną strefę VIP z cateringiem oraz barkiem w cenie oraz wieloma innymi dodatkami, mogą je nabyć w cenie 800 złotych. Bilety nabyć można elektronicznie za pomocą strony: www.festival.energylandia.pl oraz w kasach naszego Parku.

DISCO_POLO_POST_REKLAMOWY_v1

Polska muzyka dance aktualnie przeżywa swój renesans! Po wielu latach przerwy ten rodzaj muzyki znów stał się modny! Disco-polo można usłyszeć w wielu stacjach radiowych, telewizyjnych czy na klubowych parkietach, w tym na jednej z sal największych na południu Polski klubów Energy 2000 w Przytkowicach i Katowicach. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom entuzjastów disco-polo już 31 lipca zorganizujemy prawdziwą muzyczną ucztę, podczas której zaprezentujemy prawdziwą ligę polskiej muzyki tanecznej, która w ostatnim czasie bije rekordy popularności.

[youtube_sc url=”https://www.youtube.com/watch?v=IvxeZt3oWUs&feature=youtu.be”]

Z naszej sceny z pewnością powędrują okrzyki „bujaj się” zespołu After Party, którego piosenka o tym właśnie tytule na Youtubie stała się absolutnym hitem! Jednak każdy z osobna ma swoją „Wymarzoną” piosenkę, którą chciałby usłyszeć ze sceny. Wśród Gości Parku nie zabraknie fanów, którzy grupie Mig zaśpiewają „dlatego kocham ją mocno” (tą formację muzyczną rzecz jasna). Na rewanż Goście będą mogli liczyć ze strony Power Play, których słowa piosenki brzmią po prostu „Kochaj mnie”! Będąc zakochanym czujemy się Piękni i Młodzi, a o gwarancje dobrego samopoczucia 31 lipca zadbają autorzy piosnki „Ona jest taka cudowna”.

FB-Cover-6_v1

O tym, że muzyka disco-polo nie ma żadnych ograniczeń świadczy życiowe motto Marcina Millera: „gramy dla ludzi od 5. do 105. roku życia.” Zespół Boys, któremu Miller przewodniczy zagra i dla Gości Energylandii 31 lipca. Mówiąc o braku ograniczeń nie mówimy wyłączenie o samym wieku odbiorców polskiej muzyki Dance. Najlepiej pokazał to rok 2012 kiedy na wielu antenach radiowych i telewizyjnych pojawiał się przebój „Ona tańczy dla mnie”! Tym samym cała Polska dowiedziała się o istnieniu zespołu Weekend. Frontman – Radek Liszewski oczywiście będzie czarował swoim głosem z Naszej sceny! Znów ku uciesze wszystkim Rudowłosym dziewczynom na strefie festiwalowej Energylandii powitamy Czadomana, którego energetyczną piosenkę „Ruda tańczy jak szalona” zna prawie każdy! Podobnie z resztą jest w przypadku piosenki „Jej czarne oczy”, w której za wokal odpowiadał Ivan Komarenko. Jego solowe przeboje takie jak chociażby „Mam nie pytaj dlaczego” popłyną z Naszej sceny. To jednak nie koniec gwiazd, które rozświetlą tą noc festiwalową! Nie można zapomnieć o doświadczonej kapeli Bayer Full, która na rynku istnieje od 1984 roku, a także utytułowanych i podbijających listy przebojów artystach: Andre, D-Bomb, Pudzian Band, Extazy, Veegas, Playboys, Cliver czy CamaSutra.

Tej nocy warto być w Parku Rozrywki Energylandia i usłyszeć największe hity discopolo i razem z artystami zaśpiewać piosenki, które nuci cała Polska! Przypominamy, że kupując bilet na Disco-Polo Festival dostęp do wszystkich atrakcji Parku w czasie trwania koncertów jest darmowy! Aktualna cena biletu wynosi 109 złotych, natomiast w dniu imprezy wyniesie 129 złotych. Bilety VIP kosztują 800 złotych. Zapraszamy do odwiedzenia strony www.festival.energylandia.pl – tu można kupić także bilety na nasze kolejne muzyczne wydarzenia: Giganci Sceny oraz Kings Of Hardstyle!

[youtube_sc url=”https://www.youtube.com/watch?v=olODprv4VfQ”]

Portal InfoSkawina przygotował dla Was konkursy, w których będzie można wygrać dwie podwójne wejściówki na ten festiwal.

Szczegóły wkrótce na naszej stronie. Warto nas odwiedzać codziennie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *