Dożynki Gminne 2015 w Woli Radziszowskiej

_25577cWola Radziszowska będzie gospodarzem tegorocznych Dożynek Gminy Skawina, na które serdecznie zaprasza Burmistrz Miasta i Gminy Skawina Paweł Kolasa wraz z Sołtysem Czesławem Blakiem i Radą Sołecką oraz CKiS w Skawinie. Zarezerwujcie ostatnią sobotę sierpnia na dobrą zabawę w Woli Radziszowskiej – do zobaczenia!

Dołącz do wydarzenia na Facebooku: KLIKNIJ TUTAJ.

Dożynki rozpoczną się uroczystą Mszą Świętą o godzinie 14.30, odprawioną przez ks. proboszcza Antoniego Spórnę w kościele pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Woli Radziszowskiej, podczas której zostaną poświęcone wieńce dożynkowe.

Po nabożeństwie barwny korowód dożynkowy przejdzie na miejsce uroczystości (boisko PKS „Cedronka”), gdzie odbędzie się ceremonia przekazania i ośpiewania wieńców dożynkowych, a następnie zaprezentowany zostanie program artystyczny. Wystąpią m.in.  Chór Kameralny  „Cantica”  oraz grupa cheerleaderek z Woli Radziszowskiej.  Imprezie towarzyszyć będą atrakcje dla dzieci oraz wystawy okolicznościowe sołectw, natomiast o godzinie 20.00 rozpocznie się zabawa taneczna, do której przygrywać będzie zespół SEKRET.

Tegoroczne obchody Święta Plonów będą miały swoją kontynuację w niedzielę, 30 sierpnia. O 17.00 na scenie w Woli Radziszowskiej wystąpi kapela góralska, a tuż po niej na scenie odbędzie się intrygujący pokaz magii. Organizatorzy imprezy nie zapomnieli również o najmłodszych, dla których przygotowali liczne niespodzianki.

Serdecznie zapraszamy do udziału!

Źródło: CKiS

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *