Dzięki Waszym głosom w Skawinie może powstać plac zabaw. Zapraszamy do oddawania głosów!

NIVEA_PlacChcielibyście, żeby na terenie „Skawińskich Błoń” powstało wyjątkowe miejsce zabaw? Jeśli tak, to już teraz oddajcie głos w akcji organizowanej przez NIVEA! Ale co, gdzie, jak?! To proste! Kliknijcie w dostępny poniżej link, a następnie w ikonkę „głosuj” i odszukajcie Skawinę! Każdego dnia możecie oddać jeden głos!

Spieszcie się, bo pierwszy etap akcji trwa tylko do 30 kwietnia!

Głosowanie: KLIKNIJ TUTAJ.

NIVEA_Plac

Co mamy szansę wygrać: KLIKNIJ TUTAJ!

Regulamin akcji: KLIKNIJ TUTAJ!

Kłopoty z głosowaniem? Skontaktuj się z nami, my wiemy jak: KLIKNIJ TUTAJ!

Redakcja portalu InfoSkawina już zagłosowała, teraz Wasza kolej! 🙂

Źródło:
Gmina Skawina

4 response to "Dzięki Waszym głosom w Skawinie może powstać plac zabaw. Zapraszamy do oddawania głosów!"

 1. Przez: Alopex Lagopus Zamieszczono: 10 kwietnia 2015

  Nie wydaje mi się to dobrym pomysłem, głównie dlatego, że postrzegam Błonie jako teren dla rowerzystów i biegaczy co znacznie podnosi bezpieczeństwo maluszków w parku. Uprawiam jogging i wiem jaki to kłopot jak dzieciaki bezładnie latają po alejce, ale jestem też mamą i wiem jakie zagrożenie dla dzieciaka stanowi rozpędzony rolkarz. Uważam, że Błonia należy fajnie zaadaptować dla osób uprawiających sporty, a w Parku wśród drzew jest jeszcze sporo miejsca na nowe zabawki np. na tej dużej łączce po lewej stronie Sokoła po obu stronach alejki. Przydało by się też więcej ławek przy pająku i rakiecie. W ten sposób zarówno sportowcy i krasnoludki nie będą sobie stwarzać zagrożenia. Uważam natomiast, że można by zrobić na zalewowym terenie ogrodzony teren dla psów,żeby też mogły sobie pobiegać i pobawić się z innymi psami nie stwarzając zagrożenia. Zgadzam się z przedmówcą, że nie należy za dużo pieniędzy pakować w teren, gdzie wszystko może zostać spłukane w jedną noc

  • Przez: grześ Zamieszczono: 14 kwietnia 2015

   Bardzo słuszna uwaga Alopex, nie lokować w terenie zalewowym czegoś co w jednej chwili może popłynąć. Wybiegi dla psów to bardzo dobry pomysł w Krakowie funkcjonuje kilka, Poznań ma ich kilkanaście. http://www.ekocentrum.krakow.pl/722,a,istniejace-psie-wybiegi.htm
   Trzeba tworzyć kolejne tereny zieleni zagospodarowanej, skwery i małe parki w mieście, nie betonować wszystkiego. Skawińskie Błonia to dobre miejsce do uprawiania sportów i powinny na nich powstać kolejne ścieżki, wzdłuż rzeki aż po ul Groble. Jeśli łąka nie jest terenem prywatnym, można w pewnej odległości od ścieżki posadzić drzewa, tworząc alejkę.

  • Przez: Alopex Lagopus Zamieszczono: 20 kwietnia 2015

   Zerknęłam sobie na ten konkurs i Skawina nieźle sobie radzi. Dzisiaj była na 85 miejscu. Jako lokalizacja podana jest tylko ulica Kublińskiego więc wygląda na to że inne miejsca w mieście nie są brane pod uwagę. W takim razie może warto rozważyć położenie tego placu na łączce przed wałem, a nie za wałem na Błoniach. To też jest ulica Kublińskiego więc sie zgadza. Tam też go może podtopić jak starorzecze się podniesie ale przynajmniej prądu nie ma to wszystko zostanie na miejscu. Bo tam za wałem większe niebezpieczeństwo jest. Przecież z tego Olika za stadionem to tylko słupy ogrodzenia zostały, nawet płyty podłoża wymyło. W takiej sytuacji może nawet bym zagłosowała. Bo wiecie, lepiej mieć czasem mokry plac zabaw niż żaden. Co wy na to?

 2. Przez: nie błonia Zamieszczono: 9 kwietnia 2015

  Fajna akcja, tylko kto wskazał lokalizację Skawińskie Błonia? Przecież to teren zalewowy podobnie jak Orlik nad Skawinką. Po jednym dniu intensywnych opadów deszczu cały ten sprzęt popłynie do Wisły. Proszę pomyślcie czasem jak nie topić pieniędzy. Moim zdaniem taki plac zabaw doskonale można wkomponować w osiedla. Jeśli coś ma być wyjątkowe to nie powinno być obarczone ryzykiem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *