Ferie zimowe 2017 w gminie Skawina

Ferie zimowe w tym roku w Małopolsce rozpoczynają się 30 stycznia. Dzieci, które zostają w tym czasie w naszej gminie, serdecznie zapraszamy na zajęcia i wycieczki organizowane przez m.in. MBP w Skawinie, MultiCentrum, Centrum Kultury i Sportu czy Muzeum Regionalne. Szczegółowe informacje poniżej.

 

Oferta zajęć dla dzieci w okresie ferii zimowych:

 • Centrum Kultury i Sportu w Skawinie 

          Ferie zimowe z CKiS – szczegółowe informacje: KLIKNIJ TUTAJ;

 • Miejska Biblioteka Publiczna w Skawinie
  Miejska Biblioteka Publiczna serdecznie zaprasza wszystkie dzieci w wieku 5-12 lat na bezpłatne zajęcia, które będą się odbywać od 30 stycznia do 10 lutego, od poniedziałku do piątku w Bibliotece Głównej przy ul. A. Mickiewicza 26. Start codziennie o 11.30.
  Ferie z Biblioteką – szczegółowe informacje: KLIKNIJ TUTAJ;
 • Biblioteka Pedagogiczna w Skawinie
  Biblioteka Pedagogiczna w Skawinie zaprasza wszystkie chętne dzieci w wieku 8-12 lat do wspólnego spędzenia pierwszego tygodnia ferii zimowych. Czekają zabawy, rebusy, zajęcia artystyczne i teatralne oraz ciekawe książki. Zajęcia odbywać się będą od 30 stycznia do 3 lutego 2017 r., w godzinach od 10.30 do 13.30 w siedzibie Biblioteki przy ul. Rynek 12 (I piętro). Uczestnictwo w zajęciach jest bezpłatne.
  Ferie z Biblioteką Pedagogiczną – szczegółowe informacje: KLIKNIJ TUTAJ;
 • MultiCentrum w Skawinie
  W tegorocznej ofercie, jak co roku, znalazły się znane i lubiane zajęcia plastyczne oraz muzyczne, jak i oczywiście te z wykorzystaniem programowalnych klocków do zabaw z robotyką. Wśród nowości – zajęcia Zgaduj z nami! – czyli bajkowe i naukowe quizy i gry wiedzowe. Udział w zajęciach – bezpłatny.
  Ferie z MultiCentrum – szczegółowe informacje: KLIKNIJ TUTAJ;
 • Muzeum Regionalne w Skawinie
  W tym roku Muzeum Regionalne w Skawinie zaprasza dzieci na zajęcia artystyczno – plastyczne oraz wycieczkę, w trakcie której odbędą się zabawy muzealne na Wawelu. Starsze dzieci podejmą próbę rekonstrukcji zamku skawińskiego.
  Ferie zimowe z Muzeum Regionalnym – szczegóły: KLIKNIJ TUTAJ.

 

Zapraszamy do udziału (liczba miejsc ograniczona)!

Źródło: PWSK / UMiG Skawina

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *