Finał brydżowego Grand Prix Małopolski w asyście św. Mikołaja

___86 grudnia 2014 r. w Hali Widowiskowo-Sportowej miał miejsce ostatni akcent Grand Prix i Petit Prix Małopolski Juniorów w brydżu sportowym. Do Skawiny, gdzie już tradycyjnie odbywa się finał tej imprezy, przyjechało po 12 najlepszych par w kategoriach do lat 20 i do lat 15, wyłonionych w 7 turniejach eliminacyjnych.

Zawody, których organizatorem było Centrum Kultury i Sportu w Skawinie oraz Małopolski Związek Brydża Sportowego – wygrali: Błażej Krawczyk (MPEC Tarnów) przed Krzysztofem Supersonem (CKiS Skawina) i Jakubem Lenkiewiczem (MPEC Tarnów) w grupie starszej, oraz Michał Kuczkowski (MPEC Tarnów), wyprzedzając Piotra Kruczka (Singleton Rzeszów) i Mateusza Krzemyka (Jocker Oświęcim) – w grupie młodszej. Młodych brydżystów w akcji obserwował Tomasz Radko, selekcjoner reprezentacji Polski do lat 20.

Wszyscy uczestnicy finałowego turnieju otrzymali nagrody rzeczowe i słodkie upominki, które wręczał …św. Mikołaj. Na najlepszych czekały okazałe puchary i nagrody w postaci voucherów na zimowy obóz szkoleniowy, który odbędzie się w ferie w Ośrodku Wypoczynkowym „U Pradziada” w Stasikówce.

Finał Grand Prix i Petit Prix Małopolski w brydżu sportowym zrealizowano przy finansowym wsparciu Gminy Skawina.

Źródło:
MTS Piast Skawina

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *