Głosuj na lokalne projekty

Zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w II edycji programu „Decydujesz, Pomagamy”  organizowanego przez TESCO. W dniach od 8 marca do 4 kwietnia 2017 roku, podczas zakupów w sklepach TESCO otrzymają Państwo żeton – jeden głos, który można oddać na lokalne projekty biorące udział w akcji. Stowarzyszenie „Juvenilis – z młodzieńczą siłą”, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców gminy Skawina – proponuje cykl 12 wieczorów filmowych: „Poznajmy się przy filmie”. Głosować na niniejszy projekt będzie można w 3 sklepach:

  • Skawina – 29 Listopada 21A
  • Myślenice – Słoneczna 2D
  • Kraków – Babińskiego 69

– Chcemy stworzyć miejsce wielopokoleniowych spotkań i możliwość poznania ciekawych osób. Wakacje to najlepszy czas na zawiązanie nowych znajomości. Na naszych spotkaniach każdy miłośnik filmu znajdzie coś dla siebie – mówi Alicja Gębala, wiceprezes Juvenilis. – Rządni przygód fani fantastyki, entuzjaści komedii romantycznych, pasjonaci dokumentu, za sprawą magii kina będą mogli przeżyć fantastyczne przygody, poznać inne kultury, zwiedzić świat nie wyjeżdżając daleko – dopowiada koordynator projektu Grzegorz Knapik.

Mając na względzie powyższe bardzo serdecznie zachęcamy Państwa do oddania swoich głosów na nasz projekt, dzięki wspólnemu zaangażowaniu możemy zdziałać więcej! Oderwijmy się od codzienności i spędźmy letnie wieczory „poznając się przy filmie!”

Dla Ciebie to zwykłe zakupy, a dla nas to możliwość realizacji kolejnego w pełni darmowego projektu skierowanego do wszystkich chętnych!

Zapraszamy do śledzenia naszego wydarzenia na facebook’u – Głosuj na Juvenilis i Poznajmy Się Przy Filmie! (https://www.facebook.com/events/1836006699980701/) oraz do śledzenia działalności naszego stowarzyszenia: na FB (www.facebook.com/juvenilis) oraz stronie internetowej (juvenilis.pl).

Źródło: Juvenilis

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *