Gramy dla Karinki mecz charytatywny

_Karina_plakatPod takim hasłem 16 kwietnia 2016 roku o godzinie 16:00 w sali gimnastycznej przy Zespole Szkół Ogólnokształcących i Szkoły Podstawowej nr 2 w Skawinie odbędzie się mecz charytatywny, którego współorganizatorami są Prawicowy Blok Samorządowy SKAWINA, Fundacja „Dar Serca” oraz Szkoła Podstawowa nr 2.

Drużyny Samorządowców, Księży oraz Rodziców i Nauczycieli z SP2 zmierzą się w meczu siatkówki. W przerwach sportowych rywalizacji odbędą się występy artystyczne, aukcje prac plastycznych uczniów skawińskiej „Dwójki”, aukcja przedmiotów przekazanych na licytację oraz loteria z cennymi nagrodami – nagrody główne: rower i tablet – ufundowane przez Gminę Skawina.

Dochód z imprezy zostanie przeznaczony dla

6-letniej Kariny Bysiny

uczennicy klasy pierwszej Szkoły Podstawowej nr 2 w Skawinie. Dziewczynka od 1 maja 2015 roku choruje na ostrą białaczkę. Przeszła chemioterapię, obecnie jest w leczeniu zapobiegającym remisji choroby.

Honorowy patronat nad imprezą objęli: Burmistrz Miasta i Gminy Skawina oraz Wojewoda Małopolski.

Na turniej zostały przygotowane cegiełki, które będą rozprowadzane przed skawińskimi kościołami oraz kilku wybranych punktach na terenie Skawiny – szczegóły na stronie internetowej: www.pbs-skawina.pl.

Karinkę można wesprzeć poprzez zakup cegiełki lub dobrowolną wpłatę:

Fundacja Dar Serca, Bank Spółdzielczy w Skawinie,

Nr konta: 94 8600 0002 0000 0097 9364 0003 z dopiskiem „DLA KARINY”.

Projekt współfinansowany ze środków z budżetu Gminy Skawina

ORGANIZATORZY SERDECZNIE ZAPRASZAJĄ

_Karina_plakat

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *