Grill Festival na majówkę w Energylandii!

_griil-festival-plakat-fbNajwiększy Park Rozrywki w Polsce – Energylandia w Zatorze, który na powierzchni użytkowej aż 26 hektarów mieści blisko 60 atrakcji, w tym największe w Europie Środkowo-Wschodniej Roller Coastery oraz inne potężne atrakcje już teraz zaprasza na na długi majowy weekend tj. 1-3 maja na największe święto smakoszy ciepłych posiłków prosto z rusztu! Entuzjaści pysznego jedzenia, picia oraz dobrej zabawy znajdą tu coś dla siebie! Przez żołądek postaramy się trafić do serc naszych gości wyśmienitymi daniami i przekąskami. Te będą przygotowywać wybitni kucharze:

Jarosław Bieńkowski – mistrz grillowania (III miejsce w Pucharze Europy), finalista ogólnopolskich oraz międzynarodowych konkursów kulinarnych oraz uczestnik wielu prestiżowych kursów i szkoleń m.in. Wojciecha Modesta Amaro, czy Kurta Schellera.

Robert Głyda – ekspert kulinarny Tom-Gast, doradca wyposażenia gastronomicznego HoReCa.

 

_cover1920x1080

Karkówka, kiełbasa, oscypek, warzywa grillowane (cukinia, bakłażan, papryka), kolba kukurydzy, ale także sałatki grecka, z kurczakiem, czy łosoś. To tylko przedsmak naszego majówkowego święta.  Płatność za dania oraz napoje będzie można dokonywać żetonami. Kupić je można w kasach żetonowych, jeden w cenie 6 zł.  Imprezę uświetnią zespoły muzyczne:

In – Plus – Zespół tworzy duet Grażyna i Marek. Grają szeroki repertuar od latino poprzez polskie rovery, aż do współczesnej muzyki. Występują zarówno w Polsce jak i poza granicami kraju m.in. we Włoszech, dzięki czemu w ich twórczości można usłyszeć i poczuć śródziemnomorskie klimaty.

Freje – to zespół muzyczny pochodzący z Tarnowskich Gór, który tworzą Celina i Mirosław Frej. Wykonuje piosenki w gwarze śląskiej. W swoim repertuarze posiadają ponad 500 coverów znanych i lubianych utworów.

_menu-fb-post

Przypominamy, że planowane wydarzenie jest imprezą towarzyszącą. Oznacza to, że każdy Gość Energylandii będzie mógł wziąć w nim udział nie martwiąc się o zakup dodatkowych biletów. Cennik biletów wstępu do Parku Rozrywki Energylandia dostępny jest na naszej stronie internetowej.

Cennik Energylandia.

Link do Wydarzenia na profilu facebook.

Wydarzenie patronatem medialnym objęła Telewizja Silesia TVS, partnerem została firma Dan Cake.

LOGO ENERGYLANDIA

Źródło: Energylandia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *