InfoSkawina dziękuję wszystkim, którzy zechcieli wpłacić darowiznę na dalsze istnienie portalu

Pragniemy serdecznie podziękować za Wasz odzew na naszą prośbę odnośnie zbiórki na dalsze funkcjonowanie portalu InfoSkawina. Bez Waszej pomocy portal InfoSkawina nie mógłby działać dalej. Dziękujemy za wsparcie, nawet drobnymi kwotami. Zebraliśmy zakładane 1000 zł, które przeznaczamy – tak jak zakładaliśmy – na opłacenie serwera, domeny a także kosztów związanych z tworzeniem artykułów, materiałów filmowych, czy zdjęć. Poniżej lista prawie 30 osób. Większość z Was chciała się ujawnić. Reszta to anonimowi darczyńcy. Jesteście wielcy! Jeszcze raz dziękujemy i cieszymy się, że możemy działać dla Was, dla naszej małej ojczyzny.

Lista darczyńców w ramach zbiórki na dalsze działanie portalu InfoSkawina (dostępna po kliknięciu w link):


Nasz apel skierowany do Was Czytelników w marcu br. brzmiał tak:

Bez Twojej pomocy portal InfoSkawina nie będzie mógł działać dalej. Prosimy o wsparcie, nawet drobną kwotą.

Drogi Czytelniku, jeśli dowiedziałeś się z naszego portalu o czymś, o czym nie pisały inne skawińskie media, jeśli dzięki akcji „Usterki w gminie Skawina” choć trochę udało się poprawić Twoje otoczenie, jeśli choć raz zobaczyłeś nasze nagranie z posiedzenia komisji radnych, albo zebrania wiejskiego, na którym nie mogłeś być, jeśli zdobyłeś pracę dzięki rozpowszechnieniu przez nas informacji o pracy w urzędzie czy innej firmie, jeśli śledziłeś nasze informacje o kandydatach na radnych w poprzednich wyborach samorządowych, oglądałeś pierwszą w historii gminy Skawina debatę kandydatów na burmistrza Skawiny, czytałeś o akcjach Rowerowej Skawiny, Skawińskiego Alarmu Smogowego, czy oglądałeś relacje z Dni Skawiny, czytasz w BIP protokoły z komisji radnych, do których publikacji doprowadziliśmy, jeśli zwiększyłeś swoją wiedzę na temat prawa do informacji, składania wniosków czy petycji, jeśli, …to pomóż nam działać dalej, wspierając nas choćby niewielką kwotą.

Prowadzimy zbiórkę na dalsze prowadzenie portalu: opłacenie serwera, domeny a także kosztów związanych z tworzeniem artykułów, materiałów filmowych, czy zdjęć.

Portal internetowy infoskawina.pl poświęcony jest wszelkim sprawom związanym z życiem w Skawinie oraz wszystkich sołectwach gminy tj.: Borek Szlachecki, Facimiech, Gołuchowice, Grabie, Jaśkowice, Jurczyce, Kopanka, Krzęcin, Ochodza, Polanka Hallera, Pozowice, Radziszów, Rzozów, Wielkie Drogi, Wola Radziszowska, Zelczyna.

Informacje podawane na portalu w założeniu mają dotyczyć tego, jak tu się żyło, żyje i jak będzie się żyło.

Portal od samego początku (2012 r.) służy do dzielenia się przez mieszkańców swoimi spostrzeżeniami z życia codziennego naszej gminy, do prezentowania swoich opinii i sugestii.

Ponadto redakcja prowadzi kilka akcji proobywatelskich dotyczących głównie zwiększania jawności działania władz publicznych oraz podwyższania świadomości mieszkańców do korzystania z przysługujących im praw (wnioski, petycje, zapytania, tworzenie rejestrów umów, nagrań z sesji i komisji radnych), ale także inne jak na przykład akcje „Zapytaj Burmistrza”, „Usterki w gminie Skawina”, „Bezpieczna Droga 44”, wspieranie działań antysmogowych…).

Jeśli popierasz te i inne działania portalu, prosimy Cię o wsparcie na dalsze jego prowadzenie i rozwój.

Portal jest od samego początku prowadzony i utrzymywany społecznie, w czasie prywatnym redakcji.

Link do portalu ZRZUTKA.PL:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *