Instalacja ciepłej wody użytkowej – to proste! [art. sponsorowany]

Woda podgrzewana ciepłem sieciowym to najlepsze rozwiązanie dla mieszkańców budynków wielorodzinnych, którzy na co dzień cenią komfort i bezpieczeństwo. Jednym z kluczowych powodów, jakie zniechęcają potencjalnych odbiorców do zmiany instalacji, jest strach przed zniszczeniem i gruntownym remontem łazienki. Nic bardziej mylnego! Wbrew powszechnym mitom, prace w łazience nie trwają nawet połowy dnia i są niemal bezinwazyjne ‒ monterzy usuwają zaledwie 2-3 kafelki, w zależności od ich wielkości. Jak krok po kroku wymienić piecyk gazowy na instalację ciepłej wody użytkowej i zwiększyć tym samym komfort oraz bezpieczeństwo?

Krok 1:         Start – ekipa instalacyjna wchodzi do łazienki, w której jest piecyk

Krok 2:         Demontaż starego piecyka gazowego.

Krok 3:         Likwidacja przewodów gazowych i przebicie do przewodów kominowych.

Krok 4:         Doprowadzenie instalacji z przewodów kominowych do łazienki.

Krok 5:         Przygotowanie podłączenia baterii łazienkowych do instalacji ciepłej wody użytkowej.

Krok 6:         Montaż szafki, obróbki murarskie, sprzątanie.

Całkowity czas demontażu piecyka i montażu instalacji ciepłej wody użytkowej to około 6-8 godzin. W trakcie prac w mieszkaniu dochodzi do usunięcia 2-3 kafelek na ścianie i jest to jedyna ingerencja w łazienkę.

Metoda poprowadzenia instalacji jest uzależniona od konstrukcji budynku. Wybrany przez zarządcę budynku projektant zawsze stosuje takie rozwiązanie, które jest najkorzystniejsze z punktu widzenia technicznego oraz ekonomicznego. Co więcej, administratorzy i zarządcy budynków na każdym etapie prac mogą uzyskać wsparcie od przedstawicieli elektrowni.

Więcej informacji na stronach:

www.cezpolska.pl

www.cieplo-sieciowe.pl

Powyższy materiał stanowi artykuł sponsorowany.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *