Jubileusz 60 lat tradycji Huty Aluminium w Skawinie – piłkarskie święto dla dzieci

_NPA Cup_baner-page-001W najbliższy weekend (8-9 listopada 2014 r.) w Hali Liceum Ogólnokształcącego w Skawinie rywalizować będą młodzi piłkarze, a stawką będzie Puchar NPA Skawina. Organizatorzy – Miejskie Towarzystwo Sportowe Piast Skawina i NPA Skawina – zapowiadają mnóstwo dobrej, sportowej zabawy. Piłkarskie zmagania dzieci to jeden z elementów składowych jubileuszu „60 lat tradycji Huty Aluminium”.

– Swój przyjazd do Skawiny zapowiedziały znane i cenione szkółki piłkarskie, w tym m.in. Sandecja Nowy Sącz, Unia Tarnów, Okocimski Brzesko, ale też krakowskie: AP 21 działająca pod patronatem Tomasza Frankowskiego i Mirosława Szymkowiaka, Progres Kraków Jerzego Dudka czy krakowska szkółka Juventusu Turyn – informuje jeden z organizatorów przedsięwzięcia, Marcin Kuflowski z MTS Piast Skawina. Na ich tle będą miały okazję się zaprezentować lokalne zespoły: wspomniany już Piast, ale również Milenium Skawina i Radziszowianka. Rywalizacja odbywać się będzie w kategoriach wiekowych: orlik, żak i skrzat.

_plakat npa

Oprócz zmagań piłkarskich, młodzi adepci futbolu będą mieli okazję rywalizować w konkursach sprawnościowych czy konkursie wiedzy piłkarskiej, a na wszystkich czekać będzie ciepły poczęstunek, napoje. Wszyscy uczestnicy otrzymają zestawy upominków, a wśród nich książki o tematyce piłkarskiej i słodycze. Najlepsze drużyny i zawodnicy otrzymają puchary i medale, a najlepsi zawodnicy – pamiątkowe statuetki.

Niezwykle atrakcyjnie zapowiada się też pomysł przeprowadzenia transmisji na żywo w internecie. Rywalizację małych piłkarzy śledzić można będzie na kanale PIAST SKAWINA TV.

Źródło:
Piast Skawina

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *