Jubileuszowy Program Grantowy Grupy CEZ w Polsce „WYZWALAMY ENERGIĘ!“

_Plakat_Jubileuszowy Program Grantowy_WYZWALAMY ENERGIĘ_Grupa CEZOd 10 lat spółki Grupy CEZ w Polsce aktywnie wspierają inicjatywy ważne dla lokalnych społeczności. Firma wierzy bowiem, że wspólnie z sąsiadami może zmieniać świat wokół siebie. Właśnie dlatego powstał jubileuszowy program grantowy „Wyzwalamy energię!“,  w ramach którego z okazji 10-lecia Grupy CEZ w Polsce przyznanych zostanie 10 grantów, każdy w wysokości maksymalnie 10 000 zł. Wszystko po to, by podziękować lokalnym społecznościom za 10 wspólnych lat i po raz kolejny wesprzeć wartościowe inicjatywy w obszarze ochrony środowiska, sportu i edukacji realizowane na terenie Skawiny i Chorzowa oraz okolic.

Jubileusz Grupy CEZ w Polsce jest dla nas doskonałą okazją, aby jeszcze mocniej wesprzeć lokalną społeczność, dając jej nowe możliwości rozwoju, a także aktywizować mieszkańców do przeprowadzania zmian w swoim najbliższym otoczeniu. Naszej 10-letniej działalności w Polsce zawsze towarzyszy poczucie odpowiedzialności za najbliższe sąsiedztwo, dlatego konsekwentnie wspieramy lokalne inicjatywy. To działania, które są wpisane w misję całej Grupy CEZ – mówi Iwona Cechova, Menedżer ds. Marketingu i Komunikacji.

Celem jubileszowego programu Grupy CEZ  w Polsce „Wyzwalamy energię!“ jest przyznanie 10 grantów na rzecz realizacji najciekawszych lokalnych incjatyw realizowanych na terenie Skawiny i okolic lub Chorzowa i okolic. Inicjatywy muszą dotyczyć jednego z obszarów: środowisko naturalne, sport, edukacja oraz obejmować jak największą liczbę członków lokalnej społeczności. Wnioski można przesyłać od 11 kwietnia do 22 maja br. Każdy wniosek musi zawierać wstępny kosztorys i harmonogram. Zwycięskie projekty wyłoni Jury, w skład którego wejdą przedstawiciele spółek Grupy CEZ w Polsce oraz przedstawiciele lokalnych społeczności.

Grupa CEZ w Polsce w swoim portfolio posiada dwie elektrownie – w Chorzowie oraz w Skawinie i to właśnie na tych terenach skupia swoje kluczowe działania związane ze społeczną odpowiedzialnością biznesu. Właśnie dlatego też jubileuszowy program grantowy „Wyzwalamy energię“ zakłada wsparcie inicjatyw społecznych realizowanych na terenie Skawiny i Chorzowa oraz okolic obu miast.

_Plakat_Jubileuszowy Program Grantowy_WYZWALAMY ENERGIĘ_Grupa CEZ

Więcej informacji o jubileuszowym Programie Grantowym Grupy CEZ w Polsce na stronie www.cezpolska.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *