Kiermasz Rzeczy Używanych w Jaśkowicach – 19 września 2015 r.

Kiermasz_Targowisko_jaskowiceSołtys i Rada Sołecka w Jaśkowicach serdecznie zapraszają na Kiermasz Rzeczy Używanych, który odbędzie się 19 września 2015 r. (sobota) od godziny 10:00 do 15:00 na terenie placu przy Domu Ludowym nr 13 w Jaśkowicach (w razie niepogody – w sali Domu Ludowego).

Serdecznie zachęcamy do przeglądnięcia swoich domów, mieszkań, piwnic, strychów, garaży by rzeczy, których już nie używacie – sprzedać, wymienić, czy oddać komuś innemu.

Kiermasz_Targowisko_jaskowice

Zasady Kiermaszu:

  1. Na kiermaszu będzie można sprzedać, wymienić lub oddać za darmo takie rzeczy jak sprzęt RTV, AGD, i ich części, książki, płyty CD/DVD, antyki, zabawki, gry, rekwizyty wojskowe, przedmioty kolekcjonerskie, drobne rękodzielnictwo, odzież, meble, galanterię domową, wyroby dekoracyjne, biżuterię, instrumenty muzyczne i ich części, zegarki, monety, znaczki, itp…
  1. Na Kiermaszu Rzeczy Używanych nie wystawiamy towarów wymagających koncesji, nielegalnych, niebezpiecznych (np. broń, petardy), żrących, o nieprzyjemnym zapachu, alkoholu, papierosów oraz towarów niedopuszczonych do handlu i ekspozycji na podstawie przepisów prawa. Przeznaczone do sprzedaży rzeczy/przedmioty powinny być estetyczne i czyste.
  1. Uczestnik-Wystawca we własnym zakresie przygotuje miejsce ekspozycji sprzedawanych rzeczy,: stolik (do dyspozycji również w Domu Ludowym), koc, parasol, krzesło, wieszak, itp. i rozstawić się w wolnym miejscu wyznaczonym przez organizatora, nie uniemożliwiając przy tym swobodnego wystawienia się przez innych sprzedających oraz przemieszczania się kupujących pomiędzy ekspozycjami.
  1. W Kiermaszu Rzeczy Używanych nie mogą brać udziału firmy i osoby prowadzące działalność gospodarczą w tym zakresie. Celem kiermaszu jest umożliwienie sprzedaży lub wymiany przez osoby prywatne rzeczy używanych i niepotrzebnych.
  1. Organizatorzy nie pobierają żadnych opłat ani od wystawców, ani od kupujących.

Pełny regulamin Kiermaszu dostępny jest tutaj: 

Kontakt:

Marcin Hałat: redakcja@infoskawina.pl / Tel. 517 542 476

Sołtys Józef Tomczak: soltys@jaskowice.pl / Tel. 668 486 978, (12) 270 64 46

facebook-beta-08-535x535.jpg

Wydarzenie na Facebooku – dołącz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *