Kierownik Wydziału Mienia i Geodezji w UMiG Skawina wybrany w konkursie

BIP-LOGOInformujemy, że na stronie Biuletynu Informacji Publicznej UMiG Skawina pojawił się komunikat, że w wyniku zakończenia procedury naboru na stanowisko Kierownika Wydziału Mienia i Geodezji w Urzędzie Miasta i Gminy Skawina został wybrany Pan Grzegorz STACHURA zamieszkały w Krakowie – Rząska.

Uzasadnienie dokonanego wyboru udostępnione na stronie BIP UMiG Skawina:

Pan Grzegorz Stachura wykazał się zarówno największą wiedzą merytoryczną w zakresie gospodarowania nieruchomościami, a także największym doświadczeniem zawodowym w tym zakresie.

O naborze pisaliśmy w artykule z dnia 11 października 2013 r. – tutaj

Na stronie BIP gdzie opublikowano wynik naboru nie napisano ilu kandydatów złożyło swoje aplikacje oraz ilu nie spełniło warunków formalnych (oraz jakich) w tym postępowaniu. Nie ma też bliższych informacji o doświadczeniu zawodowym oraz wykształceniu wybranego kandydata.

Zwróciliśmy się do Urzędu z pytaniami w tej sprawie. Jak tylko otrzymamy odpowiedź, udostępnimy ją Państwu w uzupełnieniu tego artykułu.

Źródło:
BIP UMiG Skawina

2 response to "Kierownik Wydziału Mienia i Geodezji w UMiG Skawina wybrany w konkursie"

 1. Przez: czytelnik Zamieszczono: 11 grudnia 2013

  Zapewne odpowiedź nadejdzie w przewidzianym Ustawą terminie 😉

  • Przez: InfoSkawina Zamieszczono: 14 grudnia 2013

   Art. 13 ustawy o dostępie do informacji publicznej stanowi, że:
   1. Udostępnianie informacji publicznej na wniosek następuje bez zbędnej zwłoki,nie później jednak niż w terminie 14 dni od dnia złożenia wniosku (…)

   Pojutrze mija 14 dni na udzielenie informacji publicznej. Mamy nadzieję, że obędzie się bez skargi na bezczynność do Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego i skorzystania z art. 23 ustawy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *