Klaudia Antos z Brzeźnicy w finale You Can Dance!

Klaudia AntosW najbliższą środę – 20 kwietnia 2016 r. o 21.30 w TVN wszystkich miłośników tańca czeka kolejna porcja wrażeń na żywo w You Can Dance – Po prostu tańcz! Wśród 14 finalistów tej edycji znajduje się także Klaudia Antos – młoda i bardzo zdolna dziewczyna z Brzeźnicy! Zachęcamy do oglądania 10. odcinka programu i głosowania na Klaudię.

Klaudia ma 19 lat. Jej przygoda z tańcem zaczęła się w wieku 9 lat. Inspiracją były teledyski, które Klaudia oglądała w telewizji. Ale miłość do tańca to w rodzinie nastoletniej tancerki także rodzinna tradycja.  Jej tata był tancerzem tańca towarzyskiego i to właśnie po nim Klaudia odziedziczyła zdolności taneczne i pasje do tej dyscypliny.

Klaudia Antos YCD

 

Taniec to dla niej także sposób na życie. Klaudia trenuje codziennie minimum 5 godzin. Marzy o występie u boku Beyoncé, Janet Jackson i Madonny. 

 

Klaudia Antos

 

 

„You Can Dance to dla mnie ogromna szansa na rozwój – jak przyznaje finalistka programu – i nie zamierzam jej zmarnować!”

YCD

 

KAntos

 

Więcej o Klaudii:

Instagram Klaudii

Klaudia w You Can Dance TVN

 

 

Źródło: TVN

 

1 response to "Klaudia Antos z Brzeźnicy w finale You Can Dance!"

  1. Przez: Dorota Zamieszczono: 23 kwietnia 2016

    Piękna i bardzo zdolna dziewczyna. Oddaję głosy od pierwszego odcinka i nadal będę aż do ostatniego. Kibicuję i mocno trzymam kciuki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *