Komunikat policji: debata społeczna z mieszkańcami „Porozmawiajmy o bezpieczeństwie” 10 kwietnia 2018 r.

Przekazujemy komunikat z Komendy Powiatowej Policji: Szanowni Mieszkańcy miasta i gminy Skawina, Po. Komendant Powiatowy Policji w Krakowie mł.insp. Tomasz Drożdżak wspólnie z Komendantem Komisariatu Policji w Skawinie nadkom. Marek Kowalik serdecznie zapraszają wszystkich mieszkańców miasta i gminy Skawina do udziału w debacie społecznej „Porozmawiajmy o bezpieczeństwie”, która odbędzie się 10 kwietnia 2018 roku (wtorek) o godz.: 18:00 w Krzęcinie – budynek remizy OSP.

Celem debaty, prócz zacieśnienie współpracy ze społecznością lokalną, będzie zdiagnozowanie i określenie potrzeb związanych z zagrożeniami bezpieczeństwa mieszkańców, wymagających podjęcia działań prewencyjnych przez policję bądź inne podmioty odpowiedzialne za utrzymanie szeroko rozumianego bezpieczeństwa. Tematem debaty będzie przede wszystkim omówienie stanu bezpieczeństwa na terenie miasta i gminy Skawiny oraz omówienie aktualnych problemów społecznych zdiagnozowanych lokalnie m.in. poprzez Krajową Mapę Zagrożeń Bezpieczeństwa.

Jesteśmy przekonani, że spotkania z Państwem pozwolą nam na ustalenie, o jakich zagrożeniach należy rozmawiać w pierwszej kolejności oraz określenie i zaplanowanie działań reaktywnych i zapobiegawczych odpowiadających na aktualne zagrożenia z uwzględnieniem szczególnej roli dzielnicowego.

Zapraszamy do udziału!

KPP Kraków

1 response to "Komunikat policji: debata społeczna z mieszkańcami „Porozmawiajmy o bezpieczeństwie” 10 kwietnia 2018 r."

  1. Przez: wujek Staszek Zamieszczono: 21 kwietnia 2018

    Porozmawiajmy o bespieczeństwie w Skawinie w remizie w Krzencinie ha ha ha ha

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *