Koncerty Charytatywne dla Tomka Wołczyka

TomekWołczykStartujemy w piątek 24 czerwca 2016 r. o godz. 19.30. W dobry, taneczny nastrój wprowadzi nas zespół Chili. Rozgrzewka musi być, bo o 20.30 na scenie zagości pierwsza gwiazda naszego koncertu – Veegas 🙂 …I nadejdzie godzina 21.30 – a tu niespodzianka. Dla odmiany po mężczyznach scenę opanują panie (z jednym panem) – pora będzie odpowiednia, a publiczność roztańczona i rozgrzana w sam raz na występ drugiej gwiazdy wieczoru – zespołu CamaSutra

Skoro już wspomnieliśmy o rozgrzanej publiczności to musi być i ogień – o 22.30 zapraszamy na niezwykły spektakl Teatru Ognia ze Skawiny.
A w międzyczasie rozdamy nagrody dla posiadaczy szczęśliwych numerów z paczek z fantami.
Zapraszamy też do stoisk gastronomicznych, a dzieci do wesołego miasteczka.
Ale to nie koniec 🙂 od 23.00 zapraszamy do tańca – muzyczne show rozpoczną nasi przyjaciele – zespół Ensemble z grupą taneczną Show-Balet “Shine”. Oj, noc będzie za krótka.
Tak więc, zacznie się dzień drugi imprez charytatywnych DLA TOMKA.
W sobotę przenosimy się do kościoła w Brzeźnicy. O godz. 19.30 zapraszamy na niezwykły koncert muzyki filmowej grany na organach. Już możemy zdradzić, że w czasie koncertu usłyszymy min. motyw przewodni z najbardziej znanego na świecie musicalu Upiór w Operze. W koncercie wystąpią muzycy: Zygmunt Kokoszka (Organista Bazyliki Mariackiej), Urszula Dereń-Kokoszka oraz przyjaciele Michała Pasierbka – Organisty z Brzeźnicy – organizatora koncertu.
W niedzielę od godz. 15.00 zapraszamy całe rodziny na stadion Dąb Paszkówka na PIKNIK RODZINNY z wieloma atrakcjami: będzie można wynegocjować zakup cennych przedmiotów i usług ;), będą pokazy strażackie (min.: strażacy z PSP Wadowice pokażą jak gasić płonący olej), będzie podnośnik strażacki sięgający prawie do nieba, grupa Kramarczyk Team zaprezentuje swoje umiejętności, trenerzy PUKS POBIEDR poprowadzą konkursy sportowe dla dzieci i dorosłych, będzie można również zobaczyć w akcji rycerzy z Bractwo Ziem Górnej Wisły. Co jeszcze? Na stawie kajaki, strażacki plac zabaw z konkursami, wesołe miasteczko, grupa w bojowych wojskowych mundurach z bronią ASG, stoiska gastronomiczne.
A od 19.00 zapraszamy na zabawę taneczną z zespołem Soprano Duo.
W każdy dzień będzie nam towarzyszyła Ramka Niezapominajka z kwiatem NIEZAPOMINAJKĄ – zachęcamy do robienia zdjęć w ramce i publikowania na swoich kontach z ‪#‎pomocwolczyk‬.
Mnóstwo atrakcji dla każdego 🙂 Nie może Was zabraknąć 🙂
Nie zapominajcie o Tomku! 🙂
TomekWołczyk
Źródło: Mirosław Śliwa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *