KONKURS – 6 zaproszeń na koncert kapeli góralskiej “Zbóje”

zbójeMamy dla naszych Czytelników 6 zaproszeń na koncert kapeli góralskiej “Zbóje”, który odbędzie się dnia 21 lutego 2014 roku w zajeździe “Krakowiacy i Górale” położonego w Krzyszkowicach na trasie Kraków-Myślenice. W ramach zaproszenia każdy z laureatów otrzyma do wyboru dowolny deser gratis z karty menu.

Co trzeba zrobić, by otrzymać zaproszenie?

Wystarczy polubić nasz profil na Facebooku – InfoSkawina oraz przesłać na adres redakcja@infoskawina.pl swoje imię i nazwisko oraz podpis:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, polegające na podaniu na portalu „InfoSkawina” w razie wygranej w konkursie z „Koncert kapeli góralskiej Zbóje” mojego imienia i nazwiska (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883 z późn. zm.)”.

Pięć pierwszych osób, które wyślą na adres redakcji maila otrzyma zaproszenie na koncert wraz z darmowym dowolnym deserem do wyboru. Informacja o laureatach pojawi się na portalu InfoSkawina oraz na Facebooku.

zbóje 21luty1

Kapela góralska “Zbóje” to jedna z bardziej znanych zespołów na Podhalu w stylu i klimacie bazującym na muzyce swojego regionu, która jest niewyczerpaną kopalnią pomysłów. Zespół wykreował ciekawy styl będący połączeniem różnych gatunków muzyki.

Owa kapela góralska powstała latem 2004 roku.
Wszyscy muzycy wywodzą się z domów o głębokich tradycjach góralskich, lecz śmiało podejmują wyzwania obecnie panującym w modzie, gdyż mogą się poszczycić wieloletnim doświadczeniem.
Zespół „Zbóje”z powodzeniem koncertuje zarówno w kraju jak i poza jego granicami m. in. Niemcy, Francja, Szwajcaria, Włochy, Bułgaria, a każdy z poszczególnych muzyków współpracuje z różnymi zespołami, nie tylko folkowym.

Zespół wydał płytę zatytułowana “Wesołe posiady” /składanka utworów kilku zespołów/, która jest zapowiedzią następnej płyty albumu mającej ukazać się już wkrótce.

zbóje

Źródło: zboje.pl

Warto odwiedzać nasz portal i śledzić aktualności również na Facebooku, bo kolejne konkursy mogą pojawić się niespodziewanie :-)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *