KONKURS – 6 zaproszeń na koncert kapeli góralskiej „Baciary”!

baciary 22 LUTYKolejny konkurs z biletami do wygrania! Mamy dla naszych Czytelników 6 zaproszeń na koncert znakomitej kapeli góralskiej „Baciary”, który odbędzie się dnia 22 lutego 2014 roku w zajeździe „Krakowiacy i Górale” położonego w Krzyszkowicach na trasie Kraków-Myślenice.

Co trzeba zrobić, by otrzymać zaproszenie?

Wystarczy polubić nasz profil na Facebooku – InfoSkawina oraz przesłać na adres redakcja@infoskawina.pl swoje imię i nazwisko oraz podpis:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, polegające na podaniu na portalu „InfoSkawina” w razie wygranej w konkursie z „Koncert kapeli góralskiej Baciary” mojego imienia i nazwiska (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883 z późn. zm.)”.

Sześć pierwszych osób, które wyślą maila na adres redakcji otrzyma zaproszenie na koncert. Informacja o laureatach pojawi się na portalu InfoSkawina oraz na Facebooku.

baciary 22 LUTY

Warto odwiedzać nasz portal i śledzić aktualności również na Facebooku, bo kolejne konkursy mogą pojawić się niespodziewanie 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *