Konkurs z InfoSkawiną. Do wygrania trzy bilety na dowolne seanse w CinemaCity! [KONIEC]

[Konkurs rozstrzygnięty!] Szanowni Czytelnicy, zapraszamy Was do wspólnej zabawy, w której do wygrania są trzy bilety do Cinema City w dowolnym miejscu w kraju do wykorzystania 15 czerwca 2017 r. Poniżej znajdziecie pytania konkursowe. Pierwsze trzy osoby, które udzielą właściwej odpowiedzi, otrzymają drogą elektroniczną kody do wykorzystania jako bilet wstępu na wybrany przez siebie film. Miłej zabawy!

Pytania konkursowe:

  1. Czy informacja o wykształceniu (ukończona szkoła, uczelnia, kierunek studiów) każdego z pracowników urzędu (oprócz tych pełniących funkcje usługowe/techniczne, jak konserwator, osoba sprzątająca) jest informacją publiczną i jako taka powinna być dostępna dla każdego, który o to zapyta?
  2. Czy posiedzenia komisji radnych są jawne w ten sposób, że każdy zainteresowany może przyjść z kamerą, telefonem czy dyktafonem i je co do zasady swobodnie nagrywać?
  3. Czy każdy może zawnioskować o przesłanie na adres e-mail skanu dowolnej umowy, którą urząd gminy zawarł z podmiotem zewnętrznym (np. na remont szkoły, wynajęcie fotografa czy dostawę sprzętu komputerowego)?

Odpowiedzi należy przesyłać na adres e-mail: [email protected]

Prosimy o podanie w temacie maila hasła: Konkurs

Bilety do wykorzystania 15 czerwca 2017 r. Jedna osoba może wygrać jeden bilet.

AKTUALIZACJA (15 czerwca 2017 r.):

Na pytania konkursowe prawidłowo odpowiedziały (3 x TAK):

Pani Katarzyna, Pani Małgorzata i Pani Magdalena.

Gratulujemy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *