Konkurs “Otwarcie piętnastego sklepu LIDL w Krakowie” – nagrody czekają!

LIDLAKTUALIZACJA (8 kwietnia 2016 r.) na dole artykułu. Już 7 kwietnia 2016 r. o godzinie 8:00 przy ul. Witosa 4 w Krakowie otwarty zostanie piętnasty sklep sieci Lidl w Krakowie. Z tej okazji zapraszamy do udziału w konkursie, w festynie oraz na zakupy w promocyjnych cenach. 

W nowym sklepie w Krakowie klienci będą mogli znaleźć produkty marek własnych firmy Lidl m.in.: pieczywo „Chrupiące z Pieca”, wędliny PIKOK, mięso „Świeża porcja” oraz „Rzeźnik” czy świeże owoce i  warzywa dostępne w ramach „Ryneczku Lidla” w tym produkty z linii BIO. Z okazji otwarcia, w okresie od 7 kwietnia do 17 kwietnia 2016 r., wiele artykułów objętych zostanie specjalnymi promocjami cenowymi.

W sklepie sieci Lidl w Krakowie znaleźć będzie można ofertę tygodni tematycznych z produktami charakterystycznymi dla różnych kuchni świata oraz bogatą ofertę tekstyliów  artykułów przemysłowych, które w Lidlu pojawiają się  średnio dwa razy w  tygodniu. W  nowej placówce, z okazji otwarcia, klienci będą mogli nabyć m.in. szeroki asortyment tekstyliów oraz artykułów gospodarstwa domowego w bardzo atrakcyjnych cenach.

W dniu otwarcia zapraszamy do udziału w  konkursach i zabawach – również dla najmłodszych. Dodatkowo na klientów będą czekały m.in. pyszna kawa oraz grillowy poczęstunek.

KONKURS z NAGRODAMI!

Dla tych, którzy nie mogą się już doczekać przygotowaliśmy konkurs. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody – 3 kosze produktów od Lidla.

Koszyk_NEO2

Wystarczy odpowiedzieć na jedno proste pytanie:

Aromatyczne kiełbasy, pyszne wędliny i smaczne kabanosy, to produkty, które często goszczą na naszych stołach. W Lidlu produkty z tej kategorii możesz odnaleźć pod nazwą:

A) Pilos  B) Pikok  C) Wędliny od Lidla

Kto pierwszy ten lepszy!

Zdradź nam swój sposób na przyrządzenie tradycyjnej, polskiej kanapki.

Na odpowiedzi czekamy do 7 kwietnia 2016 r. do godziny 12:00. Adres e-mail w zakładce Kontakt.

Osoby, które pierwsze odpowiedzą na zadane pytanie, będą dodatkowo proszone o podanie takich danych jak: imię, nazwisko, adres dostawy oraz telefon w celu prawidłowego dostarczenia nagrody.

Dane zwycięzców konkursu będą przetwarzane jedynie w celu realizacji konkursu i przekazania nagród.

Powodzenia!

Zakończenie konkursu i wysyłka nagród:
1. Po zakończonym konkursie redakcja przekaże agencji 24/7Comunication dane zwycięzców:
imię, nazwisko, adres do korespondencji i numer telefonu komórkowego. Agencja
24/7Communication zapewnia, że dane zwycięzców konkursu będą przetwarzane jedynie w
celu realizacji konkursu i przekazania nagród.
2. Agencja 24/7Communication prześle nagrody do zwycięzców konkursu.
3. Nagrody będą wysłane do zwycięzców kurierem w ciągu 30 dni od dnia zakończenia
konkursu.
4. Agencja 24/7Communication przekaże firmie kurierskiej dane zwycięzcy (imię i nazwisko,
adres dostawy oraz numer telefonu) w celu realizacji dostawy.

Wizualizacja kosza nagród powinna być traktowana jako informacja poglądowa. Faktyczna zawartość kosza może się różnić – niemniej jednak wartość kosza nie ulega zmianie.

___

Sklep sieci Lidl w Krakowie zlokalizowany przy ul. Witosa 4 ma powierzchnię sali sprzedaży ok. 1000 m2. Do obsługi sklepu zatrudnionych zostało około 25 osób. Placówka będzie czynna od poniedziałku do soboty w godzinach od 8:00 do 21:00, a w niedzielę od 9:00 do 19:00. Ponadto dla wygody naszych zmotoryzowanych klientów przygotowaliśmy ok. 60 miejsc parkingowych.

„Bardzo się cieszymy z faktu, że nasze sklepy stały się miejscem codziennych zakupów dla milionów Polaków. Stale dążymy do tego, aby zapewniać klientom coraz ciekawszą ofertę i produkty wysokiej jakości w atrakcyjnej cenie. Zapraszamy wszystkich klientów do nowej placówki” – podsumowuje Anna Biskup, PR Manager Lidl Polska.

W trosce o lepsze jutro – ekologiczne rozwiązania w sklepie Lidl

W placówce wykorzystano ekologiczne rozwiązania:

  • odzysk ciepła – rekuperacja
  • pompy ciepła
  • oświetlenie LED na zewnątrz i wewnątrz budynku

Powyższe rozwiązania mają za zadanie zwiększenie efektywności energetycznej obiektu, uczynienie placówki obiektem energooszczędnym, co w konsekwencji przyczynia się do ochrony środowiska naturalnego.

Informacje o firmie:

Lidl Polska należy do międzynarodowej grupy przedsiębiorstw Lidl, w której skład wchodzą niezależne spółki prowadzące aktywną działalność na terenie całej Europy. Historia sieci Lidl sięga lat 30 XX wieku, a pierwsze sieci pod szyldem tej marki powstały w Niemczech w latach 70 XX wieku. Obecnie w wielu krajach Europy istnieje ponad 9000 sklepów tej marki, a w Polsce ponad 550.

Dalsze informacje znajdą Państwo na naszych stronach:

www.lidl.pl

https://www.facebook.com/lidlpolska

https://www.instagram.com/lidlpolska/

https://www.youtube.com/user/LidlPolskaPL

AKTUALIZACJA (8 kwietnia 2016 r.):

Osoby, które w konkursie jako pierwsze odpowiedziały na zadane pytanie prawidłowo zostały poinformowane mailem o wygranej.

Serdecznie gratulujemy i zapraszamy do kolejnych konkursów!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *