Konkursy na stanowiska w Urzędzie: Inspektor w Biurze Rady Miejskiej i Inspektor w Wydziale Rozwoju i Strategii

_SkawinaSesjaBurmistrz Miasta i Gminy Skawina ogłosił w Biuletynie Informacji Publicznej nabory na dwa stanowiska urzędnicze w Urzędzie Miasta i Gminy Skawina: Inspektora w Biurze Rady Miejskiej i Inspektora w Wydziale Rozwoju i Strategii. Poniżej wskazujemy szczegóły dotyczące tych naborów. 

Ogłoszenia o pracę umieszczone w BIP:

Nabór na stanowisko urzędnicze: Inspektor w Wydziale Rozwoju i Strategii w Urzędzie Miasta i Gminy w Skawinie

Nabór na stanowisko urzędnicze: Inspektor w Biurze Rady Miejskiej w Urzędzie Miasta i Gminy w Skawinie

Wymagane dokumenty aplikacyjne należy składać do 30 listopada 2016 r.

___

Informacja o naborze ukazała się w BIP. Nie ukazała się jeszcze natomiast na stronie gminaskawina.pl ani na Facebooku (obok innych aktualności z gminy).

Dzięki rozpowszechnieniu tej informacji, dotarła by ona do większej ilości osób, i może zgłosiłoby się więcej osób, a co za tym idzie, zwiększyłaby się szansa na dokonanie wyboru najlepszego z kandydatów?

Gdy pracodawca szuka odpowiednich pracowników, to stara się dotrzeć do jak największego grona odbiorców (liczne ogłoszenia na stronach internetowych, w prasie, na portalach specjalizujących się w wyszukiwaniu pracowników), co rozumie się zresztą samo przez się.

Inne samorządy np. korzystają z różnych środków komunikacji w celu znalezienia odpowiedniego pracownika na dane stanowisko (Ministerstwo Cyfryzacji, UG Kęty, UM Wadowice, i inne).

Być może tak będzie kiedyś w gminie Skawina.

W każdym razie jako portal chcemy pomóc osobom szukającym pracy (również w tym Urzędzie) i m.in. dlatego umieszczamy tę informację na naszym portalu.

Prosimy także o szerokie rozpowszechnienie tych ogłoszeń.

Źródło:
BIP Gminy Skawina

_SkawinaSesja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *