Konsorcjum Vistalu Gdynia z szansą na kolejny odcinek obwodnicy Skawiny

ZDW_SkawinaOferta konsorcjum, którego liderem jest giełdowy Vistal Gdynia, została wybrana przez Zarząd Dróg Wojewódzkich w Krakowie jako najkorzystniejsza w przetargu na projekt i budowę drugiego etapu obwodnicy Skawiny. 

Wygląda na to, że inwestorzy doszli do porozumienia i nie będzie niepotrzebnych opóźnień związanych z rozpisywaniem nowego przetargu, o których jeszcze niedawno informowały nas Zarząd Dróg Wojewódzkich w Krakowie, Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad, Ministerstwo Infrastruktury (Szybka budowa dalszego odcinka obwodnicy Skawiny pod znakiem zapytania [AKTUALIZACJA] czy tutaj Ciąg dalszy obwodnicy Skawiny później, ale będzie).

Konsorcjum Vistal Gdynia otrzymał najwyższą ilość punktów przyznaną zgodnie z kryterium cena oraz okres rękojmi i gwarancji tj. 100 w trybie przetargu nieograniczonego pn.: Obwodnica Skawiny etap II – zaprojektowanie i wykonanie robót budowlanych na odcinku od ul. Energetyków do drogi krajowej nr 44.

Cena zaoferowana przez konsorcjum firm to 35,9 mln brutto.

Jednojezdniowa trasa o długości ok. 2,2 km ma powstać na odcinku od ul. Energetyków do drogi krajowej nr 44 w terminie do 31 października 2017 r. Kryteria wyboru wykonawcy to cena (90 proc.) oraz okres gwarancji i rękojmi (10 proc.).

Jak wynika z treści zawiadomienia o wyborze najkorzystniejszej ofercie złożonej w przetargu:

ZDW_Skawina
Screen ze strony ZDW w Krakowie

Wygrany oferent zadeklarował w ofercie 120-miesięczny okres gwarancji i rękojmi.

 Więcej znajdziecie Państwo w ogłoszeniu na stronie Zarządu Dróg Wojewódzkich w Krakowie.

1 response to "Konsorcjum Vistalu Gdynia z szansą na kolejny odcinek obwodnicy Skawiny"

  1. Przez: niewierny Tomasz Zamieszczono: 25 marca 2016

    Jak zobacze to uwierze!!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *