Kontakt

O nas

Witamy serdecznie odwiedzających stronę internetową poświęconą wszelkim sprawom związanym z życiem w Skawinie oraz wszystkich sołectwach gminy Skawina: Borek Szlachecki, Facimiech, Gołuchowice, Grabie, Jaśkowice, Jurczyce, Kopanka, Krzęcin, Ochodza, Polanka Hallera, Pozowice, Radziszów, Rzozów, Wielkie Drogi, Wola Radziszowska, Zelczyna.

Informacje tu zawarte w założeniu mają pochodzić od mieszkańców sołectw oraz miasta Skawina, ale również całego powiatu krakowskiego, a mają dotyczyć konkretnie gminy Skawina. Tego, jak tu się żyło, żyje i jak będzie się żyło.

Zapraszamy wszystkich, którzy chcą podzielić się swoimi spostrzeżeniami z życia codziennego naszej gminy (i nie tylko, bo czasem sprawy krajowe dotyczą także a nawet bardzo często i nas, tu w gminie Skawina), do prezentowania swoich opinii i sugestii. Jeśli macie jakieś ciekawe informacje, aktualności oraz wiadomości dotyczące gminy Skawina i okolic (ale także te ogólnokrajowe mające wpływ na życie w naszej gminie), przesyłajcie je do nas.

Gorąco zachęcamy do współpracy.

Zostańcie współredaktorami strony i stwórzmy COŚ razem!

Portal prowadzony jest społecznie i niezarobkowo. Informacje na portalu udostępniamy w miarę naszych możliwości, ale nie jesteśmy aktywni 24h na dobę. Nasz czas nie jest niestety z gumy, oprócz portalu jest praca, rodzina, pasje, praca społeczna… Jeśli dysponujesz ciekawymi informacjami, zachęcamy do dzielenia się nimi (np. w treści mailowej), a być może skorzystają na tym wszyscy mieszkańcy i zainteresowani.

Redakcja portalu InfoSkawina:

E-mail:

redakcja@infoskawina.pl

lub poczta szyfrowana: infoskawina@protonmail.ch

Facebook:

https://www.facebook.com/InfoSkawina

YouTube:

https://www.youtube.com/user/InfoSkawina

Twitter:

https://twitter.com/infoskawina

Logo:

InfoSkawinaLogo

 

 

 

Logo 2:

IS_www

 

 

 

 


Portal internetowy (dziennik) InfoSkawina jest tytułem prasowym zarejestrowanym w rejestrze dzienników i czasopism przez Wydział Cywilny Sądu Okręgowego w Krakowie pod numerem 2577.

Portal internetowy InfoSkawina jest niezależny i nie jest stroną komercyjną.

Czasopismo InfoSkawina nie korzysta z żadnego wsparcia finansowego pochodzącego od jednostek samorządu terytorialnego oraz od administracji rządowej.

REGULAMIN PORTALU oraz DANE REJESTRACYJNE