Kontakt

O nas

Witamy serdecznie odwiedzających stronę internetową poświęconą wszelkim sprawom związanym z życiem w Skawinie oraz wszystkich sołectwach gminy Skawina: Borek Szlachecki, Facimiech, Gołuchowice, Grabie, Jaśkowice, Jurczyce, Kopanka, Krzęcin, Ochodza, Polanka Hallera, Pozowice, Radziszów, Rzozów, Wielkie Drogi, Wola Radziszowska, Zelczyna.

Informacje tu zawarte w założeniu mają pochodzić od mieszkańców sołectw oraz miasta Skawina, ale również całego powiatu krakowskiego, a mają dotyczyć konkretnie gminy Skawina. Tego, jak tu się żyło, żyje i jak będzie się żyło.

Zapraszamy wszystkich, którzy chcą podzielić się swoimi spostrzeżeniami z życia codziennego naszej gminy, do prezentowania swoich opinii i sugestii. Jeśli macie jakieś ciekawe informacje, aktualności oraz wiadomości dotyczące gminy Skawina i okolic, przesyłajcie je do nas.

Gorąco zachęcamy do współpracy.

Zostańcie współredaktorami strony i stwórzmy COŚ razem!

Redakcja portalu InfoSkawina:

redaktor naczelny/wydawca: Katarzyna Hałat

redaktorzy: a610, glas.p, honny

E-mail:

[email protected]

lub poczta szyfrowana[email protected]

Facebook:

https://www.facebook.com/InfoSkawina

YouTube:

https://www.youtube.com/user/InfoSkawina

Twitter:

https://twitter.com/infoskawina

Logo:

InfoSkawinaLogo

 

 

 

Logo 2:

IS_www

 

 

 

 

Portal internetowy (dziennik) InfoSkawina jest tytułem prasowym zarejestrowanym w rejestrze dzienników i czasopism przez Wydział Cywilny Sądu Okręgowego w Krakowie pod numerem 2577.

Portal internetowy InfoSkawina jest niezależny i nie jest stroną komercyjną.

Czasopismo InfoSkawina nie korzysta z żadnego wsparcia finansowego pochodzącego od jednostek samorządu terytorialnego oraz od administracji rządowej.

REGULAMIN PORTALU oraz DANE REJESTRACYJNE