Kradzież perfum w drogerii w Skawinie. Złodzieje wrócili do sklepu i zostali rozpoznani.

https://www.infoskawina.pl/kradziez-perfum-w-drogerii-w-skawinie-zlodzieje-wrocili-do-sklepu-i-zostali-rozpoznani/Policjanci z powiatu krakowskiego zatrzymali dwie osoby, które w jednej z drogerii w Skawinie dokonały kradzieży perfum o wartości prawie 600 złotych. Oboje usłyszeli zarzuty. Grozi im do 5 lat więzienia.

1 kwietnia 2019 r. dyżurny Komisariatu Policji w Skawinie otrzymał zgłoszenie o tym, że pracownik ochrony sklepu rozpoznał osoby, które 2 lutego br. dokonały kradzieży produktów drogeryjnych – dwóch flakonów markowych perfum. Na miejsce udali się policjanci. Wylegitymowali i zatrzymali podejrzanych, którymi okazali się 29-latek i 23-latka, mieszkańcy gminy Skawina.

Mundurowi przeszukali miejsce ich zamieszkania, gdzie znaleźli kilka drogich perfum, w tym te skradzione ze skawińskiej drogerii. Ponadto w sprawie został zabezpieczony monitoring z dnia kradzieży, na którym widać wizerunki sprawców.  Oboje usłyszeli zarzuty kradzieży (art. 278 par. 1 kk), za co grozi do 5 lat więzienia. Okazało się, że to nie był ich pierwszy konflikt z prawem, byli już notowani za podobne przestępstwa.

Teraz policjanci będą weryfikować inne kradzieże sklepowe, których mogli się dopuścić.

Źródło: KPP Kraków

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *