Kto zabił Sławka Trzosa? Skawina czeka na wyrok – artykuł na Wirtualna Polska

Są oskarżeni, jest proces. Do dziś nie zakończyły się jednak wszystkie ekspertyzy, które pomogłyby odpowiedzieć na pytanie – kto zadał śmiertelny cios. Bo pewne jest tylko jedno – Sławomir Trzos nie żyje. Kto był sprawcą napadu, a kto napadniętym? Kto w ogóle brał udział w bójce? Dla jednego z mężczyzn była to ostatnia noc w życiu. Wśród czterech pozostałych może znajdować się ten, który zabił Sławomira Trzosa, właściciela dobrze prosperującej firmy transportowej ze Skawiny. Jednym z oskarżonych o udział w bójce ze skutkiem śmiertelnym jest przyjaciel zabitego. Przeczytajcie artykuł autorstwa Dawida Góry o morderstwie w Skawinie.

Impreza na Falbówkach

Jest 14 sierpnia 2017 roku. Do Skawiny z pobliskiego Radziszowa przyjeżdża Artur J. Umówił się z kumplami – Kamilem P. i Sebastianem C. Dołączają do nich dwie koleżanki. Chodzą po Skawinie, piją. Ukoronowaniem dnia ma być ognisko, które na Falbówkach zorganizowali znajomi.

(…)

Do dziś nie przeprowadzono wszystkich badań. Nieoficjalnie dowiadujemy się, że dopiero teraz trwa ekspertyza bluz, które mieli na sobie oskarżeni. A przecież to może pomóc odpowiedzieć na konkretne pytania w sprawie przebiegu wydarzeń z sierpnia 2017 roku. Planowana jest też wizja lokalna.

Karolina, dziewczyna Michała K., ma już dość: – Nie ma żadnych dowodów na to, że Michał brał udział w bójce, nie mówiąc już o zadaniu śmiertelnego ciosu. Dlaczego to wszystko tak długo trwa? Nie wiem, jaki wyrok wyda sąd, ale niech on wreszcie zapadnie!

Źródło: Facebook.com / Sławomir Trzos.

Całość artykułu: KLIKNIJ TUTAJ

Zobacz także artykuł w Gazecie Krakowskiej: Maczety, nóż i gaz poszły w ruch. Zginął 32-latek w Skawinie. Jest czterech oskarżonych

1 response to "Kto zabił Sławka Trzosa? Skawina czeka na wyrok – artykuł na Wirtualna Polska"

  1. Przez: koleś Zamieszczono: 17 grudnia 2018

    Od dziś chyba bede nosił nielegalnie broń , bo jak inaczej obronić sie przed takimi bandytami.
    dziki zachód

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *