Które projekty Budżetu Obywatelskiego Gminy Skawina przeszły etap formalny? [LISTA]

Na stronie internetowej Burmistrz Miasta i Gminy Skawina informuje o zakończeniu weryfikacji pod względem formalnym projektów zgłoszonych przez mieszkańców w ramach Budżetu Obywatelskiego na 2018 r. W terminie: 10-27 października, projekty zostaną poddane weryfikacji merytorycznej przez właściwe wydziały Urzędu. 1 listopada 2017 r. opublikowana zostanie lista wszystkich projektów wraz z uzasadnieniem. Wykaz złożonych projektów w ramach Budżetu Obywatelskiego na 2018 r. znajdziecie Państwo w dostępnym poniżej załączniku.

Załączniki:

5 response to "Które projekty Budżetu Obywatelskiego Gminy Skawina przeszły etap formalny? [LISTA]"

 1. Przez: rudi Zamieszczono: 18 października 2017

  Budżet -600 tys,. zł, projektów tylko 13, ale większość wnioskuje o maksimum 100 tys. zł. gdyby nie byli tacy pazerni, to wystarczyłoby dla wszystkich, gdzie podziała się solidarność społeczna? ciągniemy tę przyktótka kołdrę tylko dla swoich, ech….

 2. Przez: przegięcie Zamieszczono: 13 października 2017

  Zamiana betonu na asfalt, asfaltu na poliuretan i tak w koło. Prawie wszystkie te projekty będą wymagały dofinansowania przekraczającego kilkaset procent zakładanej kwoty. KTOŚ to weryfikuje pod względem finansowym? Stare Miasto powinno zgłosić projekt budowy krytego lodowiska za 100 tys. Krytego stadionu lekkoatletycznego z widownią na 40 tysięcy za 100 tys. złotych. Może warto spróbować zgłosić takie projekty radni miejscy.

 3. Przez: jk Zamieszczono: 13 października 2017

  Nałożenie warstwy asfaltu na istniejącym, czynnym i utwardzonym parkingu pomiędzy budynkami nr 13 i 14 przy ul. Bukowskiej. Istniejąca stara i skruszona nawierzchnia betonowa stanowi zagrożenie dla samochodów i przechodniów.
  100 tys? znów w parkingi a może tak trochę drzew posadzić i zadbać o zieleń na tym osiedlu.

 4. Przez: czytelnik Zamieszczono: 11 października 2017

  AUTO STOP! Projekt zakłada edukację kierowców za pomocą malowania linii. Niestety patologiczne łamanie przepisów i stwarzanie zagrożenia dla wszystkich użytkowników dróg , powstało za sprawą służb powołanych do egzekwowania prawa., Kilkaset samochodów w ciągu doby zaparkowanych na przejściach, skrzyżowaniach i zakazach.

  • Przez: gość Zamieszczono: 11 października 2017

   Ankieta, tyle osób zadowolonych z pracy Straży Miejskiej 🙂 Chyba najbardziej ci którzy z prawem mają na bakier. Dozgonnie wdzięczni są kierowcy którzy stoją na zakazach i łamią przepisy bo wiedzą, że to nie Kraków i nie będą odbierać pojazdu po odholowaniu, kłopot się ze zdjęciem blokady również ich nie dotyczy, punktów nie stracą, 500 zł im nie grozi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *