Liczba zatrudnionych pracowników Urzędu Miasta i Gminy w Skawinie od 2012 do 2017 roku (maj) w ujęciu rocznym

W Biuletynie Informacji Publicznej od pewnego czasu pojawia się sporo naborów na stanowiska urzędnicze w Urzędzie Miasta i Gminy w Skawinie. Zapytaliśmy Burmistrza o liczbę osób zatrudnionych w Urzędzie z podziałem na lata: od 2012 roku do dnia odpowiedzi na nasz wniosek. Odpowiedź przyszła w ciągu 10 dni. Wynika z niej, że stan zatrudnienia urzędu w ciągu ostatnich 5 lat powiększył się o 21 osób (ok. 1/6 stanu) – wzrost z 129 osób do 150. Poniżej pełna treść odpowiedzi. Burmistrz uzasadnił w piśmie krótko każde z dokonanych zatrudnień.

Nasz wniosek o informację publiczną z 14 maja 2017 r. brzmiał:

Na podstawie art. 61 Konstytucji RP oraz ustawy o dostępie do informacji publicznej uprzejmie proszę o podanie na adres e-mail: […] danych publicznych odnośnie:

1) liczby osób zatrudnionych w Urzędzie Miasta i Gminy w Skawinie z podziałem na lata: od 2012 do dnia odpowiedzi merytorycznej (udzielonej wyczerpująco) na ten wniosek.

Rekomendowany wzór odpowiedzi:

1) Rok 2012 – 1 osoba

2) Rok 2013 – 2 osoby

3) Rok 2014 – nikt

itd.

Organ może pokusić się również o uzasadnienie przeprowadzonych naborów i zatrudnienie w ich wyniku osób.

===

Odpowiedź Burmistrza Miasta i Gminy w Skawinie otrzymana 24 maja 2017 r.: 

PDF do pobrania TUTAJ.

Ogłoszenia o pracę w Urzędzie w 2017 roku znajdziecie pod tym linkiem: KLIKNIJ TUTAJ.

Wykaz wszystkich pracowników Urzędu, z podziałem na komórki organizacyjne, z numerami telefonów, pokoi, w których pracują oraz adresami e-mail dostępne w BIP dzięki podjętych przez nasz portal działaniom: KLIKNIJ TUTAJ.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *