Lista kandydatów do Rady Miejskiej w Skawinie, Rady Powiatu Krakowskiego oraz Sejmiku Województwa Małopolskiego

Wybory samorządowe za ok 3 tygodnie. Przedstawiamy Państwu listę kandydatów do poszczególnych organów samorządu terytorialnego – rady gminy Skawina, rady powiatu krakowskiego czy sejmiku wojewódzkiego. Lista zawiera numery i obszary okręgów wraz z kandydatami z określonych list wyborczych. Możecie Państwo sprawdzić kto kandyduje z Waszego okręgu do rady gminy oraz jakich kandydatów z których konkretnie list możecie wybrać do powiatu czy województwa, by Was godnie reprezentowali. Dane kandydatów mogą zostać przez nas aktualizowane/poszerzane m.in. o dodatkowe informacje (np. programy wyborcze, strony www, facebook, itp.) po to, byście mieli Państwo łatwiejszy wybór najlepszych osób na stanowiska w określonych radach.

Poniżej listy osób kandydujących (sejmik wojewódzki, rada powiatu, rada miejska) wraz z podaniem wieku i miejsca zamieszkania (dane z PKW):

Do Sejmiku Województwa Małopolskiego – Okręg nr 2 (powiaty: miechowski, proszowicki, krakowski, wielicki)

Wolnych mandatów – 6

Lista nr 1 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY

1 BATKO Leszek Franciszek 19 Ochojno
2 WAWRZYNEK Anna Małgorzata 41 Krzywaczka
3 ZBRZEŹNY Tomasz Adam 38 Wieliczka
4 SALAWA Sylwia Iwona 29 Koźmice Wielkie
5 KLIŃSKI Stefan Paweł 59 Kryg

Lista nr 2 – KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

1 KOZAK Wojciech 60 Zabawa
2 DOMAGAŁA Adam Stanisław 62 Miechów
3 STOCHEL Urszula 57 Skawina
4 JANCZYK Piotr Michał 62 Zielenice
5 WÓJCIK Wiesław Robert 54 Marszowice
6 DUDA Jadwiga Maria 63 Koźmice Wielkie
7 SZYMAŃSKI Marek Edward 59 Sułoszowa
8 DUDEK Monika Katarzyna 44 Tenczynek

Lista nr 4 – KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

1 KRUPA Jacek Jan 63 Skawina
2 ACHINGER Elżbieta Jadwiga 61 Raciborsko
3 SALWIŃSKA Sylwia Kinga 47 Kraków
4 KACAŁA Zbigniew 51 Łuczyce
5 BARANOWSKI Artur Stefan 45 Krzeszowice
6 PIETRAS-GOC Bożena Teresa 53 Libertów
7 KONARZEWSKI Kajetan Aleksander 33 Niepołomice
8 MATUSZYK Marcin Mariusz 49 Gdów

Lista nr 5 – KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

1 JASKIERNIA Jerzy Władysław 64 Michałowice
2 KOSIŃSKI Krzysztof Jan 64 Kraków
3 FABIAŃSKI Jan Marek 64 Kraków
4 ZDZIOBEK Janina Irena 68 Krzeszowice
5 SŁOWIŃSKI Marek Andrzej 65 Parkoszowice
6 LESZCZYŃSKA Barbara Janina 63 Zielonki
7 CIEPŁY Elżbieta Krystyna 58 Pozowice
8 GAŁKA Kinga 22 Olkusz

Lista nr 6 – KOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM

1 BARAŃSKA Wiktoria Aleksandra 22 Kraków
2 MIROCHA Piotr Aleksander 26 Kraków
3 PERS Jolanta Ewa 47 Ochmanów
4 LATOCHA Wlademar Stanisław 37 Kraków
5 PLEC Justyna 30 Kraków

Lista nr 7 – KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP

1 PAPIEŻ Stanisław 53 Kraków
2 STACHOWICZ Kamil 33 Wieliczka
3 KORCZAK Janusz Krzysztof 24 Kraków
4 PTAK Maria Stanisława 52 Tarnów
5 GRODECKI Jan Paweł 41 Kraków
6 DOBOSZ Anna Ewelina 35 Olszowice
7 JANKOSZ Danuta Bronisława 51 Tarnów
8 KRUPA Michał Jacek 23 Kraków

Lista nr 8 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ’15

1 MURZYN Leszek 57 Mierzeń
2 KUKIZ Grzegorz Artur 42 Koźmice Małe
3 KUCHARSKI Marek Maciej 34 Trojanowice
4 TABASZ Anna Barbara 52 Kraków
5 SKAŁKA Ewa Maria 40 Pogorzany
6 BARGEL Tadeusz Tomasz 62 Dobczyce
7 KUBALA Małgorzata Zofia 34 Wola Dębińska
8 DUDEK Janusz Marcin 25 Ilkowice

Lista nr 9 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE

1 MAŁCZYK Bartłomiej Tomasz 22 Wysiołek Luborzycki
2 PADŁO Łukasz 31 Wierzchosławice
3 DYGNAROWICZ Jadwiga Anna 19 Zelków
4 SPYRKA Mariusz Marcin 20 Zawoja
5 NOWOWIEJSKA Ewa Krystyna 61 Cholerzyn
6 HANASZ Urszula Maria 24 Kończyce
7 WANAT Agnieszka Karolina 22 Przybradz
8 BAŃDO Jakub 23 Czułów

Lista nr 10 – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

1 BOCHENEK Rafał Paweł 32 Strumiany
2 SMÓŁKA Łukasz Jakub 36 Paczółtowice
3 DRÓŻDŻ Mirosław Antoni 43 Gołcza
4 TWORZYDŁO-WOŹNIAK Iwona Maria 39 Mogilany
5 KORNAŚ-PIERZAK Iwona Maria 63 Kraków
6 NOGIEĆ Katarzyna Maria 36 Narama
7 RĄŻEWSKA Bożena Jolanta 49 Wrocimowice
8 PĘK Bogdan Marek 65 Kraków

Lista nr 11 – KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI

1 LUTY Aleksander Władysław 69 Zofipole
2 MĘDREK Anita 44 Radziemice
3 SATOŁA Agata Ewa 24 Łapanów
4 MIKA Piotr Rajnold 60 Kraków
5 RÖSNER-ZAWILIŃSKA Agnieszka 51 Kraków
6 JEDYNAK Iwona Janina 44 Łysokanie
7 WOŁOWCZYK Grażyna Maria 51 Łuczyce
8 BERETA Andrzej Piotr 43 Łomna

Lista nr 12 – KOMITET WYBORCZY „WSPÓLNA MAŁOPOLSKA”

1 ŚCIGALSKI Paweł Jakub 41 Zielonki
2 MROZOWSKI Mirosław Franciszek 57 Bilczyce
3 MAJ-SKOWROŃSKA Anna 46 Hebdów
4 MAŁODOBRY Dorota Maria 56 Miechów
5 JĘDRAS Anna Lidia 56 Baranówka
6 GROSS-KOŁOCZEK Władysława Ada 63 Libertów
7 ZASTAWNIAK Jerzy Kazimierz 47 Gdów
8 CHOCHÓŁ Paweł Przemysław 44 Krzeszowice

Lista nr 13 – KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA LEX NATURALIS

1 WALIGÓRA Andrzej Wacław 67 Kraków
2 GARLAND Teresa Jadwiga 46 Facimiech
3 LEŚNIAK-WOJCIECHOWSKA Maria Anna 65 Mogilany
4 WSOŁEK Stanisław 54 Kraków
5 NIEDZIELSKA Iwona Katarzyna 30 Kraków
6 FORMICKI Sylwester Mariusz 34 Kraków

Lista nr 14 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ISKRA

1 WILK Lesław Andrzej 71 Januszowice
2 KOCZANOWSKI Adam Karol 73 Kraków
3 WILK Danuta 76 Januszowice
4 WALAS Grzegorz Krzysztof 37 Konary
5 MLECZEK Daria Dominika 29 Wieliczka
6 DYMANUS Aldona Anna 35 Olszowice

Do Rady Powiatu Krakowskiego – Okręg nr 7 (Skawina)

Wolnych mandatów – 5

Lista nr 2 – KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

1 BOGDALI Bogdan Wojciech 63 Rzozów
2 ŻAK Stanisław 70 Skawina
3 STEC Anna 59 Skawina
4 LELEK Stanisław Józef 48 Wielkie Drogi
5 OKARMUS Katarzyna Monika 35 Pozowice
6 ŻMUDKA Grażyna Maria 49 Wola Radziszowska
7 OPYRCHAŁ Zdzisław 32 Grabie

Lista nr 4 – KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

1 KRUPA Łukasz Paweł 35 Skawina
2 WĄSOWICZ Anna Agata 42 Skawina
3 WOŹNIAK Kazimiera 60 Skawina
4 OŻÓG Wawrzyniec Andrzej 49 Wielkie Drogi
5 MACHNIK Wojciech Krzysztof 25 Wola Radziszowska
6 JANKOWICZ Ewa Urszula 24 Skawina
7 PUSTELNIK Robert Piotr 45 Radziszów

Lista nr 10 – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

1 GĘBALA Krzysztof Stanisław 56 Polanka Hallera
2 WRZOSZCZYK Arkadiusz Marek 48 Gołuchowice
3 FRANCZUK Jolanta Elżbieta 49 Zelczyna
4 BOGACZ Karolina 34 Skawina
5 KOZIK Michał Paweł 31 Borek Szlachecki
6 CZOPEK Lucyna 62 Skawina
7 SZCZYPCZYK Rafał Stanisław 40 Skawina

Lista nr 15 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOMITET SAMORZĄDOWY

1 WĄTOR Artur Piotr 53 Skawina
2 HAJTO Grzegorz Aleksander 50 Zagacie
3 NIEDBAŁA Jadwiga Józefa 47 Rzozów
4 BARTUSIK Adam Jacek 49 Wola Radziszowska
5 SZWABOWSKA Anna Maria 48 Skawina
6 ZAJĄC Agnieszka Dorota 37 Pozowice
7 GRUCA Grzegorz Paweł 48 Rzozów

Lista nr 16 – KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE PODKRAKOWSKIE

1 KOLASA Paweł Marian 55 Grabie
2 PYCIŃSKA Lidia 67 Skawina
3 JAKUBOWSKA Zofia 60 Skawina
4 BUCHOWSKA Halina Janina 58 Wola Radziszowska
5 OSIELCZAK Urszula 52 Skawina
6 WILK Daniel Sławomir 31 Skawina
7 PONIEDZIAŁEK Marek Stefan 36 Gołuchowice

Lista nr 17 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE MAŁOPOLSKIE

1 SERACZYN Sławomir Jan 35 Skawina
2 BADURA Klaudia Justyna 30 Skawina
3 ZAGÓRSKI Paweł Łukasz 23 Borek Szlachecki
4 PŁONKA Anna Barbara 40 Skawina
5 GAWOR Danuta 74 Ochojno
6 KNECHT Artur Władysław 55 Skawina

Do Rady Miejskiej w Skawinie – Okręgi 1 – 4

Nr 1 Skawina: Os. Nr 1 „Przemysłowe”, Os. Nr 2 „Stare Miasto”, Os. Nr 4 „Ogrody” , Os. Nr 7 „Samborek”, Os. Nr 8 „Rzepnik”.

Wolnych mandatów – 6

Lista nr 10 – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

1 ZAJĄC Eugeniusz Zbigniew 58 Skawina
2 PAPIEŻ Tomasz Piotr 41 Skawina
3 KOŃ Grażyna 58 Skawina
4 SUMERA Michał Przemysław 27 Skawina
5 LUPA Stanisław Karol 68 Skawina
6 MAŁYSA Amelia Karolina 41 Skawina
7 KOWALCZYK Monika Dorota 47 Skawina
8 KOŚCIELNY Karol Kazimierz 36 Skawina

Lista nr 19 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNI RAZEM

Nr 2 Skawina: Os. Nr 3 „Kościuszki”, Os. Nr 5 „Korabniki” , Os. Nr 6 „Bukowskie”, Os. Nr 9 „Radziszowskie”.

Wolnych mandatów – 5

Lista nr 10 – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

1 MAJDZIK Ryszard 60 Skawina
2 HOLIK Antoni Mateusz 29 Skawina
3 BLUS Maria 68 Skawina
4 KOŁPAK Maria Iwona 29 Skawina
5 FLOREK Martyna Magdalena 24 Rzozów
6 BOROWIECKA Maria 71 Skawina
7 PAWŁOWSKI Artur 49 Skawina

Lista nr 19 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNI RAZEM

Nr 3 Sołectwa: Borek Szlachecki, Jurczyce, Kopanka, Ochodza, Radziszów, Rzozów, Zelczyna.

Wolnych mandatów – 5

Lista nr 10 – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

1 RZEPISKO Norbert Andrzej 48 Skawina
2 NIECHAJ Józef Paweł 53 Radziszów
3 MOCHA Marcin Edward 37 Kopanka
4 WRZOSZCZYK Andrzej Franciszek 64 Rzozów
5 HAJTO Anna Ewa 45 Ochodza
6 KARP Natalia Aleksandra 20 Jurczyce
7 WRÓBLEWSKA Małgorzata Kazimiera 48 Krzęcin

Lista nr 18 – KOMITET WYBORCZY „NASZE MIASTO, NASZA GMINA”

1 BAŁA Zdzisława Maria 57 Radziszów
2 KLIMAS Grzegorz Marian 47 Rzozów
3 KŁĘPA Jerzy Karol 38 Jurczyce
4 LELEK Grzegorz Mateusz 57 Ochodza
5 RĄCZKA Janina Irena 66 Borek Szlachecki

Lista nr 19 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNI RAZEM

Nr 4 Sołectwa: Facimiech, Grabie, Gołuchowice, Jaśkowice, Krzęcin, Polanka Hallera, Pozowice, Wielkie Drogi, Wola Radziszowska.

Wolnych mandatów – 5

Lista nr 10 – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

1 GRABIEC Witold 54 Wola Radziszowska
2 MASŁOWSKA Ewa Zofia 54 Jaśkowice
3 ŚLIWA Mirosław 49 Wielkie Drogi
4 BOBER Rafał Jan 45 Krzęcin
5 WAWRO Anna Maria 40 Pozowice
6 WYROBA Maria Weronika 21 Pozowice
7 ŚNIEŻEK Artur Czesław 47 Polanka Hallera

Lista nr 18 – KOMITET WYBORCZY „NASZE MIASTO, NASZA GMINA”

1 BYLICA Antoni 71 Krzęcin
2 MARCZYŃSKA Halina 61 Facimiech
3 CZUBAJ Mieczysław 66 Jaśkowice
4 TYLEC Urszula Zofia 39 Gołuchowice
5 MACHNIK Grzegorz Józef 46 Wola Radziszowska

Lista nr 19 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNI RAZEM

 

Zbiorcze informacje o obwodach (w tym granice): KLIKNIJ TUTAJ

 
 
Źródło:
PKW / fot. Najwyższy Czas
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *