Malował napisy na ścianie budynku PGM w Skawinie, teraz za to odpowie

policja powiatowa KrakówDo policyjnej izby zatrzymań trafił wczoraj młody człowiek podejrzewany o zniszczenie mienia. Około godziny 22 funkcjonariuszy komisariatu w Skawinie zawiadomiono, że przy ul. Dąbrowskiego jakaś osoba maluje napisy na elewacji jednego z budynków. Wkrótce potem patrol policyjny zatrzymał dwudziestokilkuletniego mężczyznę, który – na co wskazują ujawnione dowody – był sprawcą „ozdobienia” ściany budynku napisami.

Wyceny strat dokona PGM Skawina, które jest właścicielem budynku, a sprawca usłyszy zarzuty popełnienia przestępstwa. Policjanci ustalają również, czy jest to jedyny przejaw jego „artystycznej” działalności w Skawinie.

policja

Źródło:
KPP Kraków

4 response to "Malował napisy na ścianie budynku PGM w Skawinie, teraz za to odpowie"

 1. Przez: rudi Zamieszczono: 21 czerwca 2016

  to dobrze, że wreszcie ktoś zobaczył i zadzwonił (nie bał się!!!)i policja zatrzymała bazgracza, może będzie więcej tej uwagi obywatelskiej na co dzień i Skawina przestanie być tak bazgrolona

 2. Przez: Michał Zamieszczono: 17 czerwca 2016

  A prezesem PGM jest syn byłego radnego. I ten też prezez nie ma ani doświadczenia, ani wiedzy czy wykształcenia by prezesem być. Byl raz na sesji Rady Miejskiej i się skompromitował swoimi wypowiedziami, ale ponieważ jest z kliki to siedzi na stołku.

 3. Przez: prawda Zamieszczono: 16 czerwca 2016

  Racja,tylko zarządza tzn.pracuje dla tego budynku.

 4. Przez: Anonim Zamieszczono: 16 czerwca 2016

  Mała uwaga.. PGM nie jest właścicielem budynku tylko Zarządcą..

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *