Mamy do rozdania pięć dwuosobowych biletów na Cyrk Korona w Skawinie!

Cyrk Korona - 1Już w najbliższą niedzielę, dnia 7 lipca 2013 roku o godzinie 16:00 w Parku Miejskim w Skawinie zagości Cyrk Korona. Cyrk Korona we współpracy z  najlepszymi choreografami i artystami z całego świata przedstawi tego dnia nowe widowisko pt. “Fabryka Śmiechu”. W trakcie tournée największy cyrk w Polsce planuje wystawić ponad 250 spektakli w blisko 150 miastach na terenie całego kraju. AKTUALIZACJA

Informujemy, że wszystkie bilety zostały rozdane. Dziękujemy za udział w Konkursie!

___

Z tej okazji ogłaszamy dla Was konkurs, w którym można wybrać pięć dwuosobowych biletów na ten spektakl.

Aby wygrać, wystarczy wysłać na adres mailowy naszej redakcji odpowiedź na pytanie:

Jakie zwierzę nazywane jest “królem zwierząt”?

oraz podać swoje imię oraz nazwisko uprawniające do odbioru biletu w kasie.

Pięć osób, które najszybciej przyślą na nasz adres prawidłową odpowiedź wraz z danymi, otrzyma osobne zaproszenia.

Nazwa programu “Fabryka Śmiechu” jest nawiązaniem do radości, uśmiechu oraz humoru niesionego przez cyrkowych aktorów. Spektakularne widowisko zostało stworzone w taki sposób, by docierało do odbiorców w każdym wieku. W widowisku występują utalentowani artyści z Hiszpanii, Włoch, Czech, Ukrainy, Wielkiej Brytanii, oraz Polski. Na scenie królują  kolorowe kostiumy, nowoczesne światła, współgrająca z występami muzyka, oraz  sprawność i sztuka cyrkowa na najwyższym światowym poziomie. Wszystko to składa się na spektakl pełen niezwykłych, zaskakujących, a momentami nawet szokujących pokazów.

Cyrk Korona - 1

Publiczność będzie mogła podziwiać utalentowanych aktorów cyrkowych z różnych zakątków świata. Wśród tegorocznych propozycji programowych znalazły się m.in: pokaz ekwilibrystyczny na wałkach, tajemnicze transformacje, ring trapez, napowietrzne akrobacje w sieciach, oraz wspaniali polscy komicy – Mr. Chap, oraz debiutujący Mr. Hot Dog.

Cyrk Korona - 2

Jak na prawdziwy cyrk przystało, nie zabrało atrakcji dla miłośników zwierząt! Po raz pierwszy w Polsce można będzie oglądać iluzję z udziałem białego tygrysa. Ponadto wystąpią:  BIAŁE LWY, wielbłądy, WESOŁE FOKI, konie arabskie, coby i fryzyjskie, zebry, lamy, dromadery,  kuce,  małpy, byk szkocki, oraz kozy, gęsi, koguty. Takiego widowiska nie można przegapić!

Cyrk Korona - 3
Cyrk Korona - 5


Warto wiedzieć:

Cyrk Korona powstał w 1993 roku, dziś jest największym cyrkiem działającym w Polsce. Na swojej scenie od lat prezentuje różnorodne, międzynarodowe widowiska z udziałem najlepszych aktorów cyrkowych. Na arenie Cyrku Korona gościło także wiele gwiazd estrady, sportu i kina, m.in: Dorota “Doda” Rabczewska, Anna Przybylska, Andrzej Piaseczny, Dariusz Michalczewski, Piotr Adamczyk, oraz Maryla Rodowicz. Od 2009 roku Cyrk Korona jest członkiem zarządu Europejskiego Stowarzyszenia Cyrków – “ECA”, którego honorowym prezydentem jest Księżna Monako,  Stefania Grimaldi. Cyrk Korona jest organizatorem Festiwalu Talentów, największej imprezy cyrkowej w Polsce, która od 2010 roku cyklicznie na przełomie września i października odbywa się w Warszawie i przyciąga pod namioty tłumy widzów i dziennikarzy.

Terminarz:

SKAWINA
– Park Miejski ul. Kublińskiego,  7 Lipca 2013 r. (niedziela) godzina 16:00

Bilety na spektakle Cyrku Korona dostępne są on-line na stronie  www.cyrk-korona.com.pl
Polub profil Cyrk Korona na Facebooku pod adresem http://facebook.com/cyrkkorona

1 response to "Mamy do rozdania pięć dwuosobowych biletów na Cyrk Korona w Skawinie!"

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *