Marcin Daniec w Jaśkowicach już 14 września 2013

400px-JKRUK_20090322_MARCIN_DANIEC_BSCK_IMG_7426Dnia 14 września 2013 roku w Jaśkowicach wystąpi znany satyryk Marcin Daniec. Jego występ związany jest z otwarciem boiska przy Szkole w Jaśkowicach. Jak informuje przewodnicząca Rady Rodziców w jaśkowickiej placówce a zarazem współorganizatorka imprezy Renata Osiecka wszystko rozpocznie się o godzinie 13:00. Najpierw nastąpi poświęcenie obiektu, następnie otwarcie i mecz dzieci z nauczycielami. Z kolei Na Stawie odbędzie się festyn z wieloma atrakcjami. Dzieci będą mogły za darmo pomalować sobie twarz albo tworzyć ogromne bańki mydlane.

To nie koniec atrakcji. W trakcie tego święta odbędą się również pokazy żonglerki piłką, wystąpi kabaret El Amigos ze Skawiny. Przewidziany jest również kiermasz rozmaitości, licytacje a także wiele innych.

Gwoździem programu będzie charytatywny występ Marcina Dańca ze swoim zespołem o godzinie 15.00.

400px-JKRUK_20090322_MARCIN_DANIEC_BSCK_IMG_7426fot. Jarosław Roland Kruk

Cały dochód z tego występu przeznaczony będzie na zakup nowoczesnego sprzętu multimedialnego do sali przyrodniczej w szkole. Dzięki temu uzupełnione zostanie wyposażenie szkoły, które pomoże w rozwoju dzieci.

pic1fot. www.spjaskowice.edupage.org

 

SP_Jaskowice

Życiorys Marcina Dańca

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *