Materiał TVN24 o Skawinie – Cały rok wdychają śmierdzące powietrze…

Podkrakowska Skawina to miejscowość, gdzie domy otoczone są fabrykami, a mieszkańcy przez cały rok wdychają śmierdzące powietrze. Wdychają, protestują i bezradnie rozkładają ręce, bo choć w mieście jest wiele kontroli powietrza – to nic szkodliwego dotąd nie wykryto. Jak to możliwe? Ustalał to Juliusz Kaszyński z TVN24. Zobaczcie materiał filmowy “Czarno na białym” wyemitowany przez telewizję 5 listopada 2019 r.

Materiał TVN24 – Cały rok wdychają śmierdzące powietrze

Źródło: https://www.tvn24.pl/czarno-na-bialym,42,m/skawina-fabryki-smierdzace-powietrze-a-kontrole-powietrza-nie-wykryly-dotad-nic-szkodliwego,983227.html

Juliusz Kaszyński – autor materiału

W mediach pracuje od ponad 20 lat. Ma doświadczenie telewizyjne, radiowe, prasowe i internetowe. 

Zaczynał jako DJ w małym, rockowym radiu. Później był reporterem w redakcji informacji i autorem audycji motoryzacyjnej, w Radiu Łódź.

Od 2000 roku pracuje w mediach ogólnopolskich. Przez kilka lat w Programie Trzecim Polskiego Radia jako reporter i wydawca. Jednocześnie w Wirtualnej Polsce moderował czaty z ekspertami. 

Z TVN jest związany od 12 lat. Zaczynał jako producent i wydawca. Obecnie w TVN24 prowadzi program informacyjny – „Teleserwis”.

Przez 8 lat był też współautorem i prowadzącym program „Turbo-Kamera” w TVN Turbo. To pierwszy w Polsce interwencyjny program poruszający tematykę motoryzacyjną. 

Jest także wykładowcą dziennikarstwa w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej.

Opracował autorski program rozwiązywania sytuacji kryzysowych w relacji klient – dziennikarz – pracownik.

Posiada szeroką wiedzę z zakresu autoprezentacji i wystąpień publicznych.

Jego zainteresowania to polityka zagraniczna, historia, nowe technologie, motoryzacja i sport (narciarstwo, żeglarstwo, piłka nożna, siatkówka, koszykówka, badminton).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *