Miejski Zakład Usługowy Sp. z o.o. w Skawinie odpowiedział na wniosek o informację publiczną i ujawnił rejestr umów 2015-2018

5 kwietnia 2018 r. zapytaliśmy Miejski Zakład Usługowy Sp. z o.o w Skawinie o przesłanie linku do BIP, w którym widnieje rejestr zawartych umów przez spółkę MZU z lat 2015-2018, a jeśli taki rejestr nie jest tam udostępniony to poprosiliśmy o przesłanie takiego rejestru z numerami umów, podmiotami z którymi zawarto umowy, przedmiotem umów, datami obowiązywania, wartościami tychże umów oraz jeśli zawarto aneksy czy inne uwagi – to że by to również było zaznaczone. Odpowiedź – po doprecyzowaniu – przyszła 29 maja 2018 r. Poniżej  skan odpowiedzi podpisanej przez prezesa spółki.

Treść wniosku z 5 kwietnia 2018 r. brzmiała tak:

Dzień dobry!
 
Uprzejmie proszę o przesłanie na ten adres e-mail linku do BIP, w którym widnieje rejestr zawartych umów przez spółkę MIEJSKI ZAKŁAD USŁUGOWY SP. Z O.O. z lat 2015-2018 (do dnia merytorycznej odpowiedzi na wniosek).
Jeśli taki rejestr nie jest udostępniony, prosimy o przesłanie go w formie cyfrowo przeszukiwalnej z wyszczególnionymi:
1) numerem umowy
2) podmiotem, z którym zawarto umowę
3) przedmiotem umowy
4) datą obowiązywania
5) wartością umowy
6) dodatkowe uwagi (jeśli dotyczy (np. zawarte aneksy, itd.)
 
Po wymianie korespondencji oraz przedłużeniu przez spółkę terminu na odpowiedź, merytoryczna odpowiedź na złożony wniosek przyszła mailem 29 maja 2018 r. – poniżej skany:
 
Oczywiście o skany każdej z powyższych umów każdy z Was może zapytać spółkę. Zachęcamy do korzystania ze swojego prawa do informacji!
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *