Most na Skawince w ciągu DK nr 44 zamknięty od 11 maja 2015 r.!

Most_Skawinka_Archiwum_InfoskawinaUrząd Miasta i Gminy w Skawinie na swojej stronie informuje, iż od 11 maja 2015 r. (od godz. 8:00) do około 15 września 2015 r. nastąpi zamknięcie mostu na rzece Skawince w ciągu drogi krajowej nr 44 (u zbiegu ul. Mickiewicza i ul. Piłsudskiego w Skawinie) związane z realizacją remontu przedmiotowego obiektu.

Inwestycja ta prowadzona jest przez Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych i Autostrad O/Kraków w ramach projektu „Remont mostu przez rzekę Skawinka w miejscowości Skawina w ciągu drogi krajowej nr 44 w km 103+183 wraz z dojazdami”.

W związku z powyższym linie aglomeracyjne nr 213, 223, 233, 235, 263 oraz 273 komunikacji zbiorowej zostaną skierowane na trasę objazdową na ulicę Tyniecką, następnie na obwodnicę Skawiny, a dalej (w zależności od linii) na ulicę Podbory lub Energetyków do ulicy Piłsudskiego, gdzie powrócą na stałe trasy.

Linie na trasie objazdowej nie będą obsługiwać dodatkowych przystanków. Wyjątek stanowić będą linie nr 223 i 235, które na trasie objazdu obsługiwać będą dodatkowy przystanek „Skawina Energetyków”.  Z uwagi na objazd korekcie muszą ulec rozkłady jazdy dla w/w linii, jak również rozkład jazdy linii 253 – zmienione rozkłady jazdy przekazujemy w załączeniu.

Dodatkowe informacje również na stronie MPK S.A. w Krakowie: KLIKNIJ TUTAJ.

Przepraszamy Państwa za wszelkie utrudnienia i niedogodności związane z realizacją niniejszej inwestycji!

Źródło: IGK / UMiG Skawina / Fot. archiwum NAC

Załączniki:

Zobacz także:

Rozstrzygnięty przetarg na remont mostu w Skawinie na DK nr 44 (AKTUALIZACJA – UMOWA)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *