Najbliższe wydarzenia i akcje organizowane przez Centrum Kultury i Sportu w Skawinie

Informacja_infoCentrum Kultury i Sportu zachęca do zapoznania się z najbliższymi wydarzeniami i akcjami organizowanymi przez Centrum Kultury i Sportu w Skawinie.

18 stycznia – 30 stycznia, wycieczki jednodniowe, Pałacyk „Sokół”, Dwór Dzieduszyckich w Radziszowie, Basen „Camena”

Ferie pełne możliwości

Jak co roku w okresie zimowych ferii zapraszamy na szereg zajęć artystycznych i sportowych. W naszym programie nie zabrakło jednodniowych wycieczek w ciekawe miejsca, warsztatów stacjonarnych oraz oferty dla sympatyków pływania.

– Ferie w „Sokole”

W ciągu dwóch tygodni odwiedzimy wiele ciekawych miejsc i nabędziemy nowe umiejętności. Istnieje jeszcze możliwość zapisu na wybrane propozycje. Szczegółowe informacje dostępne: http://www.ckis.pl/ferie-w-sokole-2016,20,2433,start.html

– Ferie w Dworze Dzieduszyckich w Radziszowie

W wybrane dni ferii na dzieci czekają również atrakcyjne warsztaty i zabawy w Dworze Dzieduszyckich w Radziszowie. Na zakończenie zainteresowani będą mogli spotkać się z bohaterami teatrzyku kukiełkowego “Gucio Zaczarowany”.

http://www.ckis.pl/ferie-w-dworze-2016–oferta,20,2430,start.html

„Wodne Szaleństwo w Camenie” – aqua atrakcje dla amatorów wodnych przygód odbywać się będą na małej niecce basenu, przy wykorzystaniu sprzętu pływackiego i pod okiem instruktora. Zajęcia przewidziane są dla dzieci od 6. lat.

Na zajęcia zapraszamy w dniach: 18 stycznia, 21 stycznia, 25 stycznia, 28 stycznia. Informacje o zapisach:

http://www.ckis.pl/wodne-zabawy-w-camenie-w-czasie-ferii,17,2438,start.html

Ponadto od 18 stycznia do 29 stycznia (od poniedziałku do piątku) w godzinach od 8.00 do 17.00 zapraszamy przedszkolaki i uczniów na chwilę relaksu na basenie „Camena”. W tym okresie za godzinny bilet zapłacicie 5 zł. Przy kasie prosimy uczniów o okazanie ważnej legitymacji szkolnej. Po przekroczeniu 1 godziny naliczanie zgodne z obowiązującą taryfą.

11 stycznia, godz. 17.30, Pałacyk „Sokół”

“Bajka o Smoku Kubie” – spektakl dla dzieci

Od nowego roku zapraszamy w każdy drugi poniedziałek miesiąca do Pałacyku “Sokół” na spektakle dla dzieci. Jako pierwszy zaprezentuje się Teatr-A z Gliwic w uroczej “Bajce o Smoku Kubie”.

Zabawna historia opowiada o dobrodusznym smoku, od którego wszyscy wymagają, aby był – jak przystało na prawdziwego smoka – zły i okrutny. Kuba nie ma jednak na to najmniejszej ochoty!

Bilety w cenie 10 zł do nabycia w kasach CKIS w Skawinie.

http://www.ckis.pl/bajka-o-smoku-kubie–spektakl-dla-dzieci,20,2428,start.html

29 stycznia, godz. 18.00, Pałacyk „Sokół”

Islandia – kraina inspiracji

W styczniu w ramach Skawińskiej Akademii Wiedzy i Umiejętności proponujemy Państwu wycieczkę na tajemniczą Islandię – krainę lodu i ognia. Oprowadzi nas doświadczony globtroter – Bartosz Piziak.

Wizyta na położonej w pobliżu koła podbiegunowego wyspie nie pozostawia złudzeń… Surowe piękno Islandii zaskakuje przybyszów na niemal każdym kroku, pomimo, że z pozoru wydaje się być taka „podobna”…

Wstęp wolny!

http://www.ckis.pl/islandia–kraina-inspiracji,20,2444,start.html

6 lutego, godz. 19.00, Pałacyk „Sokół”

Bal Seniora w Pałacyku “Sokół”

Zapraszamy na Bal Seniora, który odbędzie się w sobotę 6 lutego w Pałacyku “Sokół”. Przeniesiemy się w klimaty dancingów lat 60-tych i 70-tych. Odpowiednią muzykę, która przypomni czasy potańcówek z lat młodości, zapewni doświadczony didżej. W menu: przystawka, ciepły posiłek, słodki poczęstunek, kawa, herbata, napoje zimne.

Bilety w cenie 60 zł od osoby do nabycia od 11 stycznia w kasach Centrum Kultury i Sportu w Skawinie (Basen Camena, księgowość I piętro, recepcja Camena Kosmetyka i Masaże – parter).

http://www.ckis.pl/bal-seniora-w-palacyku-sokol,20,2446,start.html

13 lutego, godz. 18.00, Kino „Piast”

Koncert Haliny Kunickiej

Mamy ogromną przyjemność zaprosić Państwa na koncert prawdziwej Damy polskiej estrady, znakomitej Artystki – HALINY KUNICKIEJ. Koncert odbędzie się w sobotę 13 lutego 2016 r. w Kinie „Piast” o godzinie 18.00.

Do jej największych przebojów należą: „Orkiestry dęte”, „Niech no tylko zakwitną jabłonie”, „Lato, lato czeka”, „Od nocy do nocy”, „To były piękne dni”.

Bilety w cenie: 25 zł (przedsprzedaż), 30 zł (w dniu koncertu) do nabycia od dnia 11 stycznia w kasach Centrum Kultury i Sportu w Skawinie (Basen Camena, księgowość I p., recepcja Camena Kosmetyka i Masaże – parter).

http://www.ckis.pl/koncert-haliny-kunickiej,542,2445,start.html

Informacja_info

Źródło:
CKiS w Skawinie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *