“Nasze prywatne Bohaterki. Jesteś jedną z nich…” – o premierze książki Magdaleny Sipowicz ze Skawiny

W październiku 2018 r. miała miejsce premiera książki Agnieszki Kuchnia-Wołosiewicz i Małgorzaty Jurkowskiej pt. „Nasze prywatne Bohaterki. Jesteś jedną z nich…”  Książka składa się z 12 wywiadów opatrzonych prywatnymi fotografia rozmówczyń. Jedną z nich jest Magdalena Sipowicz. Prawdopodobnie wiele osób ze Skawiny kojarzy Magdę i Jej historię: w katastrofie kolejowej pod Szczekocinami 3 marca 2012 r. straciła prawą nogę, lewa została poważnie uszkodzona. Miała zmiażdżoną miednicę, połamane żebra, zranioną twarz i choć początkowo nie dawano jej szans, Magda wygrała walkę o życie. W 2014 roku zrobiła prawo jazdy, choć przed wypadkiem miała 6 nieudanych podejść do egzaminu. Nie jest jej łatwo. Ale walczy. Wtedy wiele osób trzymało kciuki za Nią i obecnie cieszymy się Jej szczęściem prywatny i zawodowym, na które wytrwale pracuje, odrzucając złe myśli, ból, wszelkiego rodzaju trudności, a skupiając się na pozytywnych aspektach Nowego Życia.

Magda Sipowicz, zapytana, dlaczego zgodziła się opowiedzieć o sobie w książce „Nasze prywatne Bohaterki. Jesteś jedną z nich…”, odpowiada: „Początkowo zgodziłam się dla Agnieszki. Jednak później zrozumiałam, że chcę otworzyć ludziom oczy. Wielu z nich śni na jawie, a życie przechodzi obok nich. Nie doceniają go, marnują energię. Dojrzałam do tego, by podzielić się moją historią, o której obecnie mogę już powiedzieć, że jest wyjątkowa”.

Serdecznie zapraszamy do lektury tej książki – wyjątkowej, ponieważ przedstawiającej portrety niezwykłych kobiet. Zapoznanie się z nimi naprawdę przywraca porządek spraw rzeczy ważnych i nieważnych.

Portal InfoSkawina jest patronem medialnym tego wydawnictwa.

Książka jest dostępna na Ridero: https://ridero.eu/pl/books/nasze_prywatne_bohaterki_jestes_jedna_z_nich/

oraz Alimero: http://alimero.pl/nasze-prywatne-bohaterki-jestes-jedna-z-nich-207343.html

Zobacz także: https://gazetakrakowska.pl/magda-sipowicz-najbardziej-zlosci-kiedy-ktos-sie-dziwi-zyjesz-czemu-narzekasz/ar/3392471

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *