Norbert Rzepisko

Publikujemy link do programu wyborczego kandydata na Burmistrza Miasta i Gminy Skawina Pana Norberta Rzepisko przesłanego nam drogą mailową w dniu 10 października 2014 r. po zapytaniu prasowym złożonym w dniu 9 października 2014 r.:

___

Bezpośredni link do programu wyborczego kandydata: KLIKNIJ TUTAJ

Strona główna kandydata Komitetu Wyborczego Prawo i Sprawiedliwość: KLIKNIJ TUTAJ

Strona Facebook Norberta Rzepisko

6 response to "Norbert Rzepisko"

 1. Przez: Andrzej Zamieszczono: 11 listopada 2014

  Popieram Pana Norberta to Nowy Burmistrz MiG Skawina juz dzis gratuluje
  serdecznie zycze sukcesów na tak odpowiedzialnym stanowisku i godnego prezentowania gminy Skawina nie tak jak robił to Adam Najder majac mieszkanców w wielkim poszanowaniu. tu nalezy pogratulowac panu Najderowi s*****j III kadencji chwała ze to ostatnia kadencja
  Panie Adamie N niepchaj sie na radnego troche przyzwoitości zycze

 2. Przez: Józef Tomczak Zamieszczono: 23 października 2014

  Bardzo ciekawy program. Budżet Gminy skromny na ten program licząc obecne zadłużenie na ponad 70 mln.
  Kandydat na Burmistrza Pan Norbert Rzepisko na spotkaniu w Jaśkowicach zachował się jak rasowy polityk. Nie dał się sprowokować na konkretne obietnice, ale informował, że postara się w miarę możliwości realizować najbardziej potrzebne sprawy wsi.
  Tak trzymać

 3. Przez: wyborca Zamieszczono: 20 października 2014

  Z tego miejsca muszę pogratulować portalowi swego rodzaju kampanii informacyjnej, w której przedstawiacie kandydatów startujących w nadchodzących wyborach. To ważna inicjatywa; z przykrością muszę stwierdzić, iż prawdopodobnie to jedyna forma publicznego “zdopingowania” komitetów do podjęcia chociażby próby merytorycznej dyskusji na temat programów i pomysłów na kolejną kadencję funkcjonowania organów gminnych. Dlatego przedstawiam tutaj swój apel i propozycję zorganizowania wspólnej debaty kandydatów na Burmistrza. Myślę, że nie pierwszy i nie jako jedyny wyrażam przekonanie, iż dotychczasowa bierność liderów (zastrzegam: nie wszystkich) komitetów wyborczych jest swego rodzaju skandalem. Postawa taka stanowi w mojej opinii pogardę dla wyborców – zamiast rzeczywistej dyskusji nad problemami gminy, wybory sprowadzone zostają do roli “konkursu piękności”, w którym pozwala nam się wybrać najładniejszą i najumiejętniej zretuszowaną “mordkę” z plakatu. Jako mieszkańcowi Skawiny jest mi zwyczajnie smutno – o rzeczową debatę i zainteresowanie nią nie powinienem zabiegać ja, a kandydaci.

 4. Przez: Mała Mi Zamieszczono: 18 października 2014

  Program ciekawy – jednak pamiętajmy środki zewnętrzne odblokowane zostaną pod koniec 2015 r. a w Skawinie budżet znikomy. Zachęcam INFOSKAWINA do realizacji debaty!!! Będzie to dla mnie klucz do oddania głosu na Burmistrza!!!!

 5. Przez: wyboryskawina.pl Zamieszczono: 12 października 2014

  Szczegółowe informacje i komentarze znajdą Państwo na stronie wyboryskawina.pl

 6. Przez: o^o Zamieszczono: 12 października 2014

  pan Norbert to jak na razie jedyny kandydat, który przed wyborami wie po co kandyduje i dlaczego. Pani Ania trochę w tyle ale też nieźle, a pozostali 2 panowie daleko, daleko….

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *